4-OS EDUKACINĖS PROGRAMOS (2016) SVEČIAI:
Liudvikas Buklys
Travis Jeppesen
Justė Jonutytė
Valentinas Klimašauskas
Augustas Serapinas
Joshua Simon
Maya Tounta
Marina Vishmidt
Jonas Žakaitis
Baltijos paviljonas (Jurga Daubaraitė, Petras Išora, Ona Lozuraitytė, Jonas Žukauskas)

3-IOS EDUKACINĖS PROGRAMOS (2014-2015) SVEČIAI
Mirosław Balka
Liudvikas Buklys
Gintaras Didžiapetris
Martijn Engelbregt
Antanas Gerlikas

Lolita Jablonskienė
Hiwa K
Valentinas Klimašauskas
Anders Kreuger
Juozas Laivys
Lina Lapelytė
Isla Leaver-Yap
Sanna Marander
Carl Palm
Post Brothers
Laure Prouvost
Kasia Redzisz
Sebastian Rozenberg
Kristupas Sabolius
Nicolaus Schafhausen
Mårten Spångberg
Niklas Tafra
Dovilė Tumpytė
Eleanor Vonne Brown
Julijonas Urbonas

2-OS EDUKACINĖS PROGRAMOS (2013-2014) SVEČIAI
Aurimė Aleksandravičiūtė
Rosa Barba (menininkė)
Claire Bishop (rašytoja, kritikė, Niujorko miesto universitetas)
Sebastian Cichocki (rašytojas, kuratorius, Varšuvos modernaus meno muziejus)
Neringa Černiauskaitė (vyriausioji artnews.lt redaktorė, kuratorė, menininkė)
Valentina Desideri (menininkė)
Jason Dodge (menininkas)
Francesca Ferrarini (meno patarėja)
Chris Fitzpatrick ( Objectif Exhibitions Antverpene direktorius, kuratorius)
Dora Garcia (menininkė)
Fatima Hellberg (Cubitt Londone kuratorė)
Lolita Jablonskienė (Nacionalinės dailės galerijos Vilniuje direktorė)
Virginija Januškevičiūtė (Šiuolaikinio meno centro Vilniuje ir 12-os Baltijos trienalės kuratorė)
Anders Kreuger (MHKA Šiuolaikinio meno muziejaus antverpene kuratorius)
Basia Lewandowska Cummings (rašytoja, kuratorė, Open School East, Londonas)
Miran Mohar (menininkas, Slovėnijos menininkų grupuotė IRWIN)
Rosalind Nashashibi (menininkė)
Inesa Pavlovskaitė (The Gardens projektų erdvės Vilniuje įkūrėja ir Šiuolaikinio meno centro kuratorė)
Kristupas Sabolius (filosofas, rašytojas)
Joanna Sandell (Botkyrka Konsthall Švedijoje direktorė)
Silvia Sgualdini (Lisson galerijos Londone bendradirektorė)
Mårten Spångberg (menininkas)
Jennifer Teets (rašytoja, kuratorė)
Dovilė Tumpytė (kuratorė, Nacionalinė dailės galerija)
Julijonas Urbonas (menininkas)
Jonas Žakaitis
Vita Zaman (Viennafair bendradirektorė)

REZIDENTAI, VEDĘ UŽSIĖMIMUS:
Chloe Cooper (menininkė)
Jacquelyn Davis (rašytoja, kuratorė, redaktorė)
Tamar Latzman (menininkė)
Monika Lipšic (kuratorė)
Sanna Marander (menininkė)
Ania Molenda (architektė)
Mariona Moncunill (menininkė)
Robertas Narkus (menininkas)
Carl Palm (menininkas)
Sebastian Rozenberg (menininkas)
Viktorija Rybakova (menininkė, architektė)
Niklas Tafra (menininkas)

1-OS EDUKACINĖS PROGRAMOS (2012-2013) SVEČIAI:
Aaron Flint Jamison
Thieri Foulc (Colledge de Pataphysique, Paris)
Will Holder
Daniel Keller (Aids-3D)
Jūris Kiškis
Adam Kleinman (dOCUMENTA)
Amadeo Kraupa-Tuskany (Kraupa-Tuscany)
Raimundas Malašauskas (dOCUMENTA, Sandberg Institute)
Fionn Meade (CCS, Bard College)
Katja Novitskova
Nataša Petrešin-Bachelez (Laboratoires d’Aubervilliers)
Antonio Piazza
Kasia Redzisz (Tate Modern)
Benjamin Reichen (Åbäke)
Mårten Spångberg ( INPEX; University of Dance, Stockholm)
Jennifer Teets
Sandy Williams
Andros Zins-Browne
Jonas Žakaitis (Tulips&Roses)