RadicalxChange

„RadicalxChange“ (RxC) yra pasaulinis judėjimas už naujos kartos politinę ekonomiką. Kurdami naują demokratiją, rinkas, duomenų ekonomiką, bendrąjį turtą ir tapatybę, jo nariai pasiryžę skatinti pliuralizmą, lygybę, bendruomeniškumą ir decentralizaciją.

2018 m. ekonomisto Gleno Weylo įkurtas fondas „RadicalxChange“ yra 501(c)(3) ne pelno siekianti organizacijas, skirta judėjimo RxC plėtrai. Ji buria bendruomenes ir edukuoja visuomenę apie demokratijos inovacijas.

RxC vienija įvairių sričių žmones – nuo socialinių mokslų specialistų ir technologų iki menininkų ir aktyvistų. Judėjimas nuolat vystosi, todėl visada laukiama naujų žmonių ir idėjų, padėsiančių mūsų socialinį pasaulį paversti įvairesniu, laisvesniu, siūlančiu lygias teises ir naujas galimybes.

Mattas Prewittas yra fondo „RadicalxChange“ prezidentas, rašytojas, technologas ir teisininkas. Jo darbai susiję su galios koncentracijos problema. Kaip advokatas jis bylinėjasi antimonopolinėse bylose. „RadicalxChange“ fonde Mattas padėjo plėtoti transformacines idėjas ir eksperimentus, susijusius su demokratiniu valdymu: nuo darbo su vyriausybėmis kuriant naujas balsavimo ir konsultavimosi su piliečiais metodikas iki platformų, skirtų radikalioms meno, intelektinės nuosavybės ir kito turto nuosavybės pasidalinimu bei valdymu.