K. Kiek daugiausiai kūrinių ar/ir jų nuotraukų galima sudėti į vieną porfolio?
A. Į portfolio galima įkelti ne daugiau nei 5 kūrinius. Nuotraukų kiekis yra neribotas – galite jų įdėti tiek, kiek reikia, norint įliustruoti minėtus kūrinius. Tačiau svarbu nepamiršti, jog portfolio negali viršyti 20 puslapių ribos. 

K. Ar rašytinio, tekstinio pobūdžio darbas traktuojamas kaip kūrinys? Kaip turėčiau elgtis, jei mano kūryba yra susijusi su garsu? A. Į portfolio galima įkelti tiek tekstinio, tiek garsinio pobūdžio kūrinių ištraukas, kurios iliustruotų jūsų patirtį. Didžiausia teksto apimtis, kurią galime priimti yra 5 A4 puslapiai, tačiau juose negali būti daugiau nei 5 skirtingi kūriniai ar jų ištraukos. Didžiausias leistinas garsinio pobūdžio kūrinių kiekis taip pat negali viršyti 5. Norėdami pristatyti garsinius kūrinius, paraiškoje pateikite pasirinktų darbų nuorodas kartu su trumpais aprašymais.

K. Ar į rezidencijų programą gali aplikuoti duetai ir kolektyvai? Ar visi kolektyvo/dueto nariai turėtų parengti atskiras, ar visą kolektyvą/duetą turėtų reprezentuoti viena, bendra paraiška?
A. Paraiškas į rezidencijų programą gali teikti tiek duetai, tiek kolektyvai, tačiau dėl ribotos rezidencijų gyvenamosios erdvės, kolektyvą gali sudaryti ne daugiau nei 3 asmenys. Duetai bei kolektyvai turėtų parengti vieną, bendrą paraišką ir vieną, bendrą portfolio.

K. Ar Rupert siūlo stipendijas pasirinktiems rezidentams? Ar finansuojamos kelionių išlaidos?
A. Ne, Rupert negali suteikti stipendijų ar kompensuoti kelionių išlaidų. Tačiau  skatiname rezidentus teikti papildomas paraiškas institucijoms, kurios siūlo paramą kelionių ir kasdienėms menininkų išlaidoms padengti. Esant reikalui, mūsų komanda gali parašyti rekomendacinį laišką ar padėti su kitų reikalingų dokumentų pildymu.

K. Ar rezidencijų programa atvira menininkams su vaikais?
A. Praeityje turėjome rezidentų, kurie atvyko su vaikais, tad atsakymas yra taip!

K. Ar rezidencijų darbo zona sujungta su gyvenamąja erdve?
A. Taip, Rupert studijos darbo zona ir gyvenamoji erdvė yra sujungtos į vieną patalpą. Dušai bei virtuvė patenka į bendro naudojimo patalpas, kuriomis dalintis gali visi pastate gyvenantys ir dirbantys žmonės.