Barnett Cohen
Barnettas Cohenas yra vizualiųjų menų kūrėjas, kuris nuolat keičiasi: nuo poeto, performansų kūrėjo iki tapytojo. Cohenas rašo tekstines partitūras performansams, fiksuoja ir sintetizuoja mūsų pikselinę dabartį, kurioje vyrauja sugriauta prasmė, nerimą keliančios jėgos, neurotiški polinkiai ir smurtas. Partitūrose vyrauja įvairūs pokalbiai, kuriuos Cohenas kaupia iš asmeninių susitikimų, perskaitytų, išgirstų ar internete sutiktų tekstų – visa tai pažymima išnašomis. Remiantis partitūromis, Coheno performansuose išreiškiamas kaleidoskopinis queer siurrealizmas, pasitelkiant futuristinių minčių formų, kūno formų ir raginimų imtis subversyvaus veiksmo konsteliacijas. Performansai – tai kalbos ir choreografinio judesio deriniai, kurie linksmai yra absurdiški, giliai intuityvūs ir labai politiški.
Cohenas savo darbus yra pristatęs Šiuolaikinio meno institute, JOAN, LAXART, „365“, „Mission“, „Human Resources“, „The Box“ ir REDCAT Los Andžele, taip pat Performatyviųjų tyrimų centre, festivalyje „The Exponential“, Tarptautiniame fotografijos centre, JDJ Niujorke, „City Limits“ Oklande, „The Onassis Foundation“ Atėnuose, „Autarkia“ Vilniuje.
2017 m. B. Cohenas įkūrė Savitarpio pagalbos imigrantams tinklą (ang. Mutual Aid Immigration Network, MAIN) – nemokamą trikalbę pagalbos liniją JAV imigrantų sulaikymo centruose atsidūrusiems asmenims.
2021 m. „Open Space/SFMOMA“ išleido jo eilėraščių rinkinį kartu su menininko ir bendradarbio Simone Forti eilėraščiais.
Cohenas neseniai gavo Šiuolaikinio meno fondo („The Foundation For Contemporary Arts“) stipendiją, o 2020 m. buvo nominuotas „Rema Hort Mann“ kylančio menininko stipendijai.