Nuotrauka: Tomas Vinickas

Darius Žakaitis Rupert įkūrėjas, VšĮ „Vilniaus technologijų ir meno centras“ vadovas ir vienas iš steigėjų, fondo „Contrarian Ventures“ partneris. Darius jau daugiau nei 10 metų aktyviai investuoja ir kuria Lietuvos startuolių ekosistemą. Šiuo metu Darius didelį dėmesį skiria jaunų verslų plėtros galimybėms Lietuvoje.

Deividas Rafanavičius (tarybos pirmininkas) – klientų patirties kūrimo ir valdymo ekspertas, komandos formavimo ir vystymo specialistas, mokymų ir konsultacijų įmonės „TMD Partners“ konsultantas bei partneris. Deividas taip pat konsultuoja vadovus organizacijų strategijų kūrimo ir įgyvendinimo klausimais, organizuoja strategines sesijas bei stiprina pavienių darbuotojų ar jų grupių asmeninio efektyvumo įgūdžius. Jis yra baigęs „Executive Chairman Education“, „Executive Education as a Professional Board Member“ programas, įgijo sertifikaciją taikyti „Inscape Publishing“ DiSC ir „Thomas International“ metodikas.

Nuotrauka: Tania Serket

Lolita Jablonskienė – menotyrininkė, humanitarinių mokslų daktarė, kuratorė, nuo 2002 m. Lietuvos dailės muziejaus Nacionalinės dailės galerijos vadovė. Lolita dėsto Vilniaus dailės akademijoje, nuo 2004 m. yra Dailės istorijos ir teorijos katedros docentė. 1993–1999 dirbo Soroso šiuolaikinio meno centro direktorės pavaduotoja. Ji buvo Lietuvos paviljonų Venecijos bienalėje komisare 1999 m. ir 2005 m., kuruoja dailės parodas Lietuvoje ir užsienyje, publikuoja mokslo ir dailės kritikos straipsnius Lietuvos bei tarptautinėje spaudoje.

Nuotrauka: Raimonda Vyšnia

Justė Jonutytė – Vilniuje gyvenanti kuratorė, kultūros vadybininkė ir šiuolaikinio meno rinkos ekspertė. Įgijo meno istorijos magistro laipsnį St. Andrews universitete Škotijoje. Per savo karjerą dirbo „Tate Modern“ Londone, Jono Meko fonde Niujorke, „oO“ (Lietuvos paviljone 55-ojoje Venecijos bienalėje) ir kitose meno institucijose. Prie Rupert veiklos Justė Jonutytė prisijungė 2013 m. kaip kuratorė, 2014–2019 m. ėjo institucijos direktorės ir programos vadovės pareigas. Šiuo metu Jonutytė tęsia darbą su nepriklausomais meno projektais ir veda paskaitas apie šiuolaikinio meno rinką.

Daiva Lialytėšiuo metu vadovauja ryšių su visuomene bendrovei „Integrity PR“ ir yra jos valdybos narė. Ji taip pat yra Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto partnerystės docentė, „SOS Vaikų kaimas“ valdybos narė, „Krizių Įveikimo Centro“ valdybos pirmininkė, Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos Garbės teismo narė. Daiva yra įgijusi vadybos magistro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete bei vadybos bakalauro laipsnį Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje. Komunikacijos srityje dirba nuo 1998 m., o 1992 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir įgijo aktorinio meistriškumo bakalauro laipsnį. 

Rupert taryba (2014–2019):

Rūta Bilkštytė
Lolita Jablonskienė
Deividas Rafanavičius 
Darius Žakaitis 
Jonas Žakaitis

Rupert steigiamoji patariamoji taryba (2012):

Aurimė Aleksandravičiūtė (Tulips&Roses)
Lukas Brašiškis (filmų teoretikas)
Krist Gruijthuijsen (kuratorius, Sandbergo institutas)
Lolita Jablonskienė (Nacionalinės dailės galerijos direktorė)
Virginija Januškevičiūtė (kuratorė)
Kęstutis Kuizinas (Šiuolaikinio meno centro direktorius)
Raimundas Malašauskas (rašytojas, kuratorius)
Deimantas Narkevičius (menininkas)
Kristupas Sabolius (filosofas)
Mårten Spångberg (choreografas)
Kazys Varnelis (Kolumbijos universitetas (Niujorkas)
Darius Žakaitis (Rupert įkūrėjas)
Jonas Žakaitis (kuratorius, Tulips&Roses)