Viktorija Šiaulytė
Direktorė

Viktorija Šiaulytė yra meno kuratorė ir prodiuserė, dirbanti šiuolaikinio meno, architektūros ir kino laukuose. Viktorija baigė kritinio rašymo ir kuratorinės praktikos magistrą Konstfacko meno ir dizaino koledže Stokholme bei dailėtyros bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu ji yra Masačusetso technologijų instituto Meno, kultūros ir technologijų programos asocijuota tyrėja, o 2020-2021 m. buvo „Akademie Schloss Solitude“ rezidencijos Štutgarte stipendininkė. Bendradarbiaujant su menininkais ir kitais kūrėjais Viktorijos rengti projektai pristatyti Architektūros fonde, „transmediale“ festivalyje, Pasaulio kultūrų namuose (the House of World Cultures) Berlyne ir kitur. Su Marta Dauliūte režisuotas ir prodiusuotas filmas „Geras gyvenimas“ 2022 m. pristatytas Gioteborgo ir „Hotdocs“ (Kanada) tarptautiniuose filmų festivaliuose. Nuo 2020 m. Viktorija yra „Videogramų“ festivalio viena iš įkūrėjų ir kuratorių.

JL Murtaugh (Liam)
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorius

Liam yra menininkas, kuratorius, rašytojas ir konsultantas. Kilęs iš Čikagos, šiuo metu gyvena Vilniuje. Nuo 2014 m. Liam organizuoja projektus Syndicate pseudonimu – tai taki, nomadiška šiuolaikinio meno platforma, rengianti parodas, renginius ir leidinius su ilgalaikiais bendradarbiais. Pastaruoju metu Liam buvo Autarkia (Vilnius) meno vadovas (2020 iki 2023 m.), anksčiau – Tenderpixel (Londonas), direktorius (2012 iki 2014 m.). Liam yra studijavęs Diuseldorfo meno akademijoje Vokietijoje, Kolumbijos koledže Čikagoje įgijo dailės ir meno istorijos bakalauro laipsnį, o Goldsmiths koledže Londone baigė dailės magistro studijas. Prieš tai Liam įgijo architektūros ir dizaino išsilavinimą.

Monika Lipšic
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorė

Monika yra kuratorė ir menininkė, gyvenanti Vilniuje. Ji baigė meno istorijos ir kuratorystės studijas Vilniaus dailės akademijoje, vėliau dirbo Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Iki šiol Monika nepriklausomai dirbo Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno ir istorijos lauke su projektais, parodomis, performansais ir tekstais. Jos, kaip kuratorės, kultūrinė praktika persipina su meniniais sprendimais ir interpretacijomis. Pastarieji Monikos projektai – paroda „Nematomi baldai“ (kuruojama kartu su Vytautu Geču ir Marija Puipaite Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, 2022 m.) ir „Audra“ (Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, 2021 m.). Monika taip pat inicijavo festivalį„Videogramos“ ir buvo viena jo kuratorių (nuo 2020 m.).

Goda Palekaitė
Alternatyvios edukacijos programos kuratorė

Goda Palekaitė yra menininkė, tyrėja ir kuratorė, dirbanti šiuolaikinio meno, performanso, meninio tyrimo, literatūros ir antropologijos sankirtoje. Savo praktiką ji plėtoja ilgalaikiuose projektuose, tyrinėdama istorijos ir tiesos formavimo mechanizmus, sapnų, vaizduotės ir fikcijos potencialą bei nišinius žinojimo diskursus. Goda yra baigusi vaizduojamųjų menų bakalauro (Vilniaus dailės akademija), socialinės ir kultūrinės antropologijos magistrantūros (Vienos universitetas), meninio tyrimo po–magistrantūros („A.pass“, Briuselis) studijas, o netrukus apsigins daktaro disertaciją Haselto universitete. Pastaraisiais metais ji pristatė instaliacijas, filmus ir performansus personalinėse ir grupinėse parodose tokiose meno institucijos kaip „Beursschouwburg“, BOZAR ir „Kanal – Centre Pompidou“ Briuselyje; „Whitechapel“ galerijoje Londone; Västerås meno muziejuje; Gento kunsthalėje; Šiuolaikinio meno centre, „Editorial“ ir galerijoje „Vartai“ Vilniuje; „Tranzit“ Bratislavoje ir Bukarešte; Venecijos architektūros bienalės Lietuvos paviljone; tarptautiniame teatro festivalyje „Sirenos“ ir kt. Ji yra dviejų knygų („Schizmatikai“ ir „Kūrybiškumo sąlygos“), taip pat įvairių esė ir eksperimentinių tekstų autorė. Būdama kuratorė-edukatorė, Goda prisideda prie kelių akademinių ir paraakademinių institucijų veiklos.

Aistė Frišmantaitė
Koordinatorė

Aistė Frišmantaitė – meno vadovė, stilistė ir tyrėja, besigilinanti į mados, meno ir socialinių mokslų sankirtas. Londono universitetiniame koledže (UCL) ji baigė socialinių mokslų bakalauro studijas su feministinių ir queer teorijų specializacija, o Florencijoje (Italija) įsikūrusiame institute „Polimoda“ – mados meno vadovo specializacijos studijas. Aistė karjerą pradėjo kaip koordinatorė ir tyrėja Lygių galimybių plėtros centre, sukaupė kelerių metų vietinių ir tarptautinių projektų vadovavimo patirtį. Vėliau perėjo į kūrybinę sritį, dirba laisvai samdoma meno vadove ir mados prekių ženklų stiliste, įgyvendina individualius komercinius bei redakcinius projektus.

Aistė Marija Stankevičiūtė
Komunikacijos ir skaitmeninių kanalų projektų vadovė

Aistė Marija yra menininkė ir rašytoja, dirbanti kultūros komunikacijos srityje. Vilniaus dailės akademijoje įgijo Fotografijos ir medijos meno bakalaurą, šiuo metu ten pat ruošia skulptūros magistrą. Komunikacijos koordinatorės vaidmenį pradėjusi kultūros komplekse SODAS 2123 (2022 – 2023), tęsė Architektūros fonde (2023) bei kino festivalyje Videogramos’23 (2023). Ji jau daugiau nei penkerius metus ruošia parodų apžvalgas ir interviu kultūrinei spaudai, o šiuo metu yra laisvai samdoma komunikacijos specialistė, aktyviai vystanti asmeninę meninę praktiką, kurianti tekstus ir kuruojanti parodas.

Rupert dizaino identiteto kūrėjai:
Goda Budvytytė (2012 sausis–2019 kovas)
Tadas Karpavičius (2019 balandis–2020 kovas)
TAKTIKA Mantas Rimkus ir Nerijus Keblys (2020 balandis–2022 gegužė)
Jonė Miškinytė (2022 birželis–2023 gruodis)
Marijn Degenaar (2024 vasaris–dabar)

Rupert direktoriai:
Justė Jonutytė (2014 liepa–2019 rugpjūtis)
Milda Batakytė (2021 birželis–2022 birželis)
Julija Reklaitė (2019 rugsėjis–2022 vasaris (su motinystės atostogomis nuo 2021 birželi0 iki 2022 birželio))

Rupert kuratoriai:
Inesa Pavlovskaitė (2012–2013)
Ignė Aleksandravičiūtė (2012–2013)
Aušra Trakšelytė (2014)
Maya Tounta (2014–2015)
Liudvikas Buklys (2016)
Adomas Narkevičius (2017–2019)
Yates Norton (2018–2020)
Dovilė Tumpytė (2019)
Kotryna Markevičiūtė (2019–2020)
Romuald Demidenko (2021)
Tautvydas Urbelis (2020-2024)