Viktorija Šiaulytė
Direktorė

Viktorija Šiaulytė yra meno kuratorė ir prodiuserė, dirbanti šiuolaikinio meno, architektūros ir kino laukuose. Viktorija baigė kritinio rašymo ir kuratorinės praktikos magistrą Konstfacko meno ir dizaino koledže Stokholme bei dailėtyros bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu ji yra Masačusetso technologijų instituto Meno, kultūros ir technologijų programos asocijuota tyrėja, o 2020-2021 m. buvo „Akademie Schloss Solitude“ rezidencijos Štutgarte stipendininkė. Bendradarbiaujant su menininkais ir kitais kūrėjais Viktorijos rengti projektai pristatyti Architektūros fonde, „transmediale“ festivalyje, Pasaulio kultūrų namuose (the House of World Cultures) Berlyne ir kitur. Su Marta Dauliūte režisuotas ir prodiusuotas filmas „Geras gyvenimas“ 2022 m. pristatytas Gioteborgo ir „Hotdocs“ (Kanada) tarptautiniuose filmų festivaliuose. Nuo 2020 m. Viktorija yra „Videogramų“ festivalio viena iš įkūrėjų ir kuratorių.

Tautvydas Urbelis
Alternatyvios edukacijos ir viešosios programų kuratorius

Tautvydas yra kuratorius, filosofas, tyrėjas ir kritikas. Vytauto Didžiojo universitete įgijo Filosofijos bakalauro (2009–2013)  ir Socialinės ir politinės kritikos (2016–2018) magistro laipsnį. Tautvydas yra dalyvavęs edukacinėse programose, skaitė pranešimus filosofijos, architektūros ir kritinio urbanizmo konferencijose Vilniuje, Berlyne ir Roterdame, yra dviejų nepriklausomų kultūros erdvių Kaune bendraįkūrėjas, vienas iš Kauno architektūros festivalio kuratorių. Šiuo metu plėtoja projektą, skirtą geismo ir architektūros tyrimams, rašo kultūros ir meno leidiniams. 

JL Murtaugh (Liam)
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorius

Liam yra menininkas, kuratorius, rašytojas ir konsultantas. Kilęs iš Čikagos, šiuo metu gyvena Vilniuje. Nuo 2014 m. Liam organizuoja projektus Syndicate pseudonimu – tai taki, nomadiška šiuolaikinio meno platforma, rengianti parodas, renginius ir leidinius su ilgalaikiais bendradarbiais. Pastaruoju metu Liam buvo Autarkia (Vilnius) meno vadovas (2020 iki 2023 m.), anksčiau – Tenderpixel (Londonas), direktorius (2012 iki 2014 m.). Liam yra studijavęs Diuseldorfo meno akademijoje Vokietijoje, Kolumbijos koledže Čikagoje įgijo dailės ir meno istorijos bakalauro laipsnį, o Goldsmiths koledže Londone baigė dailės magistro studijas. Prieš tai Liam įgijo architektūros ir dizaino išsilavinimą.

Monika Lipščic (motinystės atostogose)
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorė

Monika yra kuratorė ir menininkė, gyvenanti Vilniuje. Ji baigė meno istorijos ir kuratorystės studijas Vilniaus dailės akademijoje, vėliau dirbo Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Iki šiol Monika nepriklausomai dirbo Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno ir istorijos lauke su projektais, parodomis, performansais ir tekstais. Jos, kaip kuratorės, kultūrinė praktika persipina su meniniais sprendimais ir interpretacijomis. Pastarieji Monikos projektai – paroda „Nematomi baldai“ (kuruojama kartu su Vytautu Geču ir Marija Puipaite Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, 2022 m.) ir „Audra“ (Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, 2021 m.). Monika taip pat inicijavo festivalį„Videogramos“ ir buvo viena jo kuratorių (nuo 2020 m.).

Rugilė Miliukaitė
Koordinatorė

Rugilė yra meno istorikė ir kritikė, įgijusi meno istorijos, kritikos ir medijų bakalauro laipsnį (VDU Kaune; „Erasmus” AMU Poznanėje). Tyrinėdama šiuolaikinio meno lauko subtilybes, Rugilė domisi meno kūrinio ir jo žiūrovo santykiu per pojūčius. 2021 m. ji stažavosi Lietuvos paviljone Lietuvos erdvės agentūra: Planet of People 17-ojoje tarptautinėje Venecijos architektūros bienalėje. Studijų metais Rugilė sėmėsi patirties tokiose meno ir kultūros organizacijose kaip (AV17) galerija, meno ir rezidencijų centras Rupert, VšĮ „Strategijos miestui“, VDU galerija „101“, Kauno galerijų savaitgalis. Dalyvavimas su kultūra susijusiuose projektuose Rugilei padėjo suprasti, kad siekia ir toliau dirbti meno srityje.

Karolina Augevičiūtė
Komunikacijos ir skaitmeninių kanalų projektų vadovė

Karolina Augevičiūtė yra komunikacijos specialistė, jau beveik dešimtmetį kaupianti patirtį dirbdama skirtinguose sektoriuose – nuo reklamos agentūrų iki nevyriausybinių organizacijų. 

Vilniaus universitete Karolina studijavo žurnalistiką (2011–2015) ir įgijo komunikacijos bakalaurą. Vilniaus dailės akademijoje, kur gilinosi į kultūros politiką ir kultūros vadybą, jai suteiktas magistro laipsnis (2015–2017), o 2019 m. tarptautinėje reklamos mokykloje Vilniuje „Atomic Garden“ ji baigė kūrybinės reklamos kursą. 

Šiuo metu Karolina – laisvai samdoma komunikacijos specialistė, rašo įvairiems prekės ženklams, aktyviai domisi kultūros ir šiuolaikinio meno procesais.

Rupert dizaino identiteto kūrėjai:
Goda Budvytytė (2012 sausis–2019 kovas)
Tadas Karpavičius (2019 balandis–2020 kovas)
TAKTIKA Mantas Rimkus ir Nerijus Keblys (2020 balandis–2022 gegužė)
Jonė Miškinytė (2022 birželis–dabar)

Rupert direktoriai:
Justė Jonutytė (2014 liepa–2019 rugpjūtis)
Milda Batakytė (2021 birželis–2022 birželis)
Julija Reklaitė (2019 rugsėjis–2022 vasaris (su motinystės atostogomis nuo 2021 birželi0 iki 2022 birželio))

Rupert kuratoriai:
Inesa Pavlovskaitė (2012–2013)
Ignė Aleksandravičiūtė (2012–2013)
Aušra Trakšelytė (2014)
Maya Tounta (2014–2015)
Liudvikas Buklys (2016)
Adomas Narkevičius (2017–2019)
Yates Norton (2018–2020)
Dovilė Tumpytė (2019)
Kotryna Markevičiūtė (2019–2020)
Romuald Demidenko (2021)

Tarptautinio simpoziumo Earth Bonds komanda:
Viktorija Šiaulytė, direktorė
Tautvydas Urbelis, kuratorius
Rugilė Miliukaitė, koordinatorė
Karolina Augevičiūtė, komunikacijos koordinatorė
Eglė Kliučinskaitė, produkcijos vadovė
Simona Šulnytė, projekto koordinatorė
Augustė Verikaitė, Eglė Pundzevičiūtė, praktikantės