Julija Reklaitė
Direktorė

Prieš prisijungdama prie Rupert, Julija Reklaitė buvo Lietuvos kultūros atašė Italijoje (2015–2019). Ji yra dirbusi su įvairiais projektais architektūros, kultūrinės diplomatijos, šiuolaikinio meno ir teatro srityse. Nuo 2007 m. Reklaitė dirbo laisvai samdoma parodų architekte, bendradarbiavo su institucijomis bei menininkais Lietuvoje ir užsienyje, 2009–2012 m. vadovavo viešajai įstaigai „Architektūros fondas“. Reklaitė apsigynė architektūros istorijos ir teorijos mokslų daktarės laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete Architektūros fakultete. Ji yra įvairių publikacijų ir straipsnių autorė, taip pat kelių knygų bendraautorė ir sudarytoja.

Vitalija Jasaitė
Direktorės pavaduotoja

Vitalija Jasaitė yra kultūros vadybininkė, kuratorė bei redaktorė. 2000–2004 m. įgijo bakalauro laipsnį Šiaulių universiteto Humanitariniame fakultete, 2005–2007 m. studijavo menotyrą Vilniaus dailės akademijos Humanitariniame fakultete. 2006 m. atliko stažuotę Helsinkio meno ir dizaino universitete pagal Erasmus mainų programą. Anksčiau Vitalija vadovavo galerijai „Vartai“, kuravo ir koordinavo ne vieną kultūros projektą, taip pat kuravo Lietuvos ir užsienio menininkų parodas. Vitalija yra žurnalo Echo Gone Wrong redaktorė bei projektų erdvės Editorial bendraįkūrėja. 

Yates Norton
Viešosios programos kuratorius

Yates Norton yra redaktorius, rašytojas ir tyrėjas. 2009–2012 m. studijavo meno istoriją Sidnėjaus Sasekso koledže, Kembridžo universitete. 2012–2013 m. įgijo magistro laipsnį Harvardo universitete, o 2014–2015 m. studijavo Courtauldo menų institute. Anksčiau dalyvavo meniniuose tyrimuose, bendradarbiavo rengiant parodas su menininkais ir poetais Niujorke, Londone bei Berlyne. Prieš prisijungdamas prie Rupert komandos, Yates buvo menininkų agentas didžiausioje ir sparčiausiai augančioje Didžiosios Britanijos meno konsultacijų įmonėje, kur buvo atsakingas už ryšių tarp menininkų, galerijų ir organizacijų mezgimą ir kuravimą. 

Tautvydas Urbelis
Alternatyvios edukacijos ir Rezidencijų programos kuratorius

Tautvydas Urbelis yra kuratorius, filosofas, tyrėjas ir kritikas. Vytauto Didžiojo universitete įgijo Filosofijos bakalauro (2009–2013)  ir Socialinės ir politinės kritikos (2016–2018) magistro laipsnį. Tautvydas yra dalyvavęs edukacinėse programose, skaitė pranešimus filosofijos, architektūros ir kritinio urbanizmo konferencijose Vilniuje, Berlyne ir Roterdame, yra dviejų nepriklausomų kultūros erdvių Kaune bendraįkūrėjas, vienas iš Kauno architektūros festivalio kuratorių. Šiuo metu plėtoja projektą, skirtą geismo ir architektūros tyrimams, rašo kultūros ir meno leidiniams. 

Gabrielė Marija Vasiliauskaitė
Rupert koordinatorė

Gabrielė Vasiliauskaitė yra komunikacijos specialistė, atlikėja. 2012–2016 m. Vilniaus universitete studijavo Kultūros informaciją ir komunikaciją bei įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį. Gabrielė nemažai profesinės praktikos sukaupė dirbdama nevyriausybiniame sektoriuje, prisidėjo prie tokių projektų kaip „Piliečių ministerija“ ir „Coolūkis“ įgyvendinimo bei plėtros. Šiuo metu Gabrielė yra Rupert koordinatorė, programos „Socialinis taksi“ komunikacijos specialistė, aktyviai užsiima muzikine veikla.

Regina Vanagė
Buhalterė

Rupert nuolat dirba praktikantai ir savanoriai. 2020 m. praktikantai ir savanoriai: Dovilė Zubavičiūtė, Eleonora Ghedini, Radvilė Miliukaitė, Saulė Savanevičiūtė, Barbora Kavaliauskaitė, Ernesta Šimkutė, Rugilė Miliukaitė, Simona Šulnytė, Ramunė Balčiūnaitė.

Rupert dizaino identiteto kūrėjai:

Goda Budvytytė (2012 sausis–2019 kovas)
Tadas Karpavičius (2019 balandis–2020 kovas)
„TAKTIKA“ Mantas Rimkus ir Nerijus Keblys (2020 balandis–dabar)

Rupert edukacinės programos koordinatoriai:

Inesa Pavlovskaitė ir Ignė Aleksandravičiūtė (2012–2013)
Justė Jonutytė (2013–2014)
Maya Tounta (2014–2015)
Liudvikas Buklys (2016)
Adomas Narkevičius (2017–2019)
Tautvydas Urbelis (2020- dabar)