Julija Reklaitė (motinystės atostogose)
Direktorė

Prieš prisijungdama prie Rupert, Julija buvo Lietuvos kultūros atašė Italijoje (2015–2019). Ji yra dirbusi su įvairiais projektais architektūros, kultūrinės diplomatijos, šiuolaikinio meno ir teatro srityse. Nuo 2007 m. Reklaitė dirbo laisvai samdoma parodų architekte, bendradarbiavo su institucijomis bei menininkais Lietuvoje ir užsienyje, 2009–2012 m. vadovavo viešajai įstaigai „Architektūros fondas“. Reklaitė apsigynė architektūros istorijos ir teorijos mokslų daktarės laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete Architektūros fakultete. Ji yra įvairių publikacijų ir straipsnių autorė, taip pat kelių knygų bendraautorė ir sudarytoja.

Milda Batakytė
Pavaduojanti direktorė

Milda neseniai prisijungė prie Rupert komandos kaip projektų vadovė, nuo 2021 birželio ji pradės eiti pavaduojančios direktorės pareigas. 2019 metais Milda tapo  Lietuvos paviljono asistuojančia kuratore 17-oje tarptautinėje architektūros parodoje – La Biennale di Venezia. Pastaruosius keletą metų Milda dirbo kaip nepriklausoma kuratorė ir asistavo menininkei Monai Hatoum jos studijoje Londone. 2019 m. baigė Milda kuratorystės magistro studijas Londono Goldsmiths universitete. Tarp paskutinių jos kuruotų parodų: „Echo System” (Thames-Side galerija, Londonas, 2021), „More More More Morph!” (Chalton galerija, Londonas, 2019 m.), „Coming to Terms with Sociotechnical Discrepancies” (12 Star galerija, Londonas, 2018). Kuratoriniai Mildos tyrimai susiję su šiandien aktualiais socialiniais ir politiniais klausimais, bei bandymu įžvelgti, kokią įtaką šie veiksniai daro meno kūrybos ir eksponavimo procesams. Jos kuratorinis braižas – abstraktus ir lyriškas, todėl gali būti atvirai interpretuojamas. Tarptautinės darbo patirties Milda įgijo tokiose meno institucijose kaip „White Cube” (Londonas), „Lisson Gallery” (Londonas), „Peggy Guggenheim Collection” (Venecija) ir kt.

Tautvydas Urbelis
Alternatyvios edukacijos ir viešosios programų kuratorius

Tautvydas yra kuratorius, filosofas, tyrėjas ir kritikas. Vytauto Didžiojo universitete įgijo Filosofijos bakalauro (2009–2013)  ir Socialinės ir politinės kritikos (2016–2018) magistro laipsnį. Tautvydas yra dalyvavęs edukacinėse programose, skaitė pranešimus filosofijos, architektūros ir kritinio urbanizmo konferencijose Vilniuje, Berlyne ir Roterdame, yra dviejų nepriklausomų kultūros erdvių Kaune bendraįkūrėjas, vienas iš Kauno architektūros festivalio kuratorių. Šiuo metu plėtoja projektą, skirtą geismo ir architektūros tyrimams, rašo kultūros ir meno leidiniams. 

Monika Lipščic
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorė

Monika yra kuratorė ir menininkė, gyvenanti Vilniuje. Ji baigė meno istorijos ir kuratorystės studijas Vilniaus dailės akademijoje, vėliau dirbo Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Iki šiol Monika nepriklausomai dirbo Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno ir istorijos lauke su projektais, parodomis, performansais ir tekstais. Jos, kaip kuratorės, kultūrinė praktika persipina su meniniais sprendimais ir interpretacijomis. Pastarieji Monikos projektai – paroda Nematomi baldai (kuruojama kartu su Vytautu Geču ir Marija Puipaite Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, 2022 m.) ir Audra (Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, 2021 m.). Monika taip pat inicijavo festivalį Videogramos ir buvo viena jo kuratorių (nuo 2020 m.).

Gabrielė Marija Vasiliauskaitė
Komunikacijos ir e. kanalų projektų vadovė

Gabrielė yra komunikacijos specialistė, atlikėja. 2012–2016 m. Vilniaus universitete studijavo Kultūros informaciją ir komunikaciją bei įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį. Gabrielė nemažai profesinės praktikos sukaupė dirbdama nevyriausybiniame sektoriuje, prisidėjo prie tokių projektų kaip „Piliečių ministerija“ ir „Coolūkis“ įgyvendinimo bei plėtros. Šiuo metu Gabrielė yra laisvai samdoma komunikacijos specialistė ir aktyviai užsiima muzikine veikla.

Rugilė Miliukaitė
Koordinatorė

Rugilė yra meno istorikė ir kritikė, įgijusi meno istorijos, kritikos ir medijų bakalauro laipsnį (VDU Kaune; „Erasmus” AMU Poznanėje). Tyrinėdama šiuolaikinio meno lauko subtilybes, Rugilė domisi meno kūrinio ir jo žiūrovo santykiu per pojūčius. 2021 m. ji stažavosi Lietuvos paviljone Lietuvos erdvės agentūra: Planet of People 17-ojoje tarptautinėje Venecijos architektūros bienalėje. Studijų metais Rugilė sėmėsi patirties tokiose meno ir kultūros organizacijose kaip (AV17) galerija, meno ir rezidencijų centras Rupert, VšĮ „Strategijos miestui“, VDU galerija „101“, Kauno galerijų savaitgalis. Dalyvavimas su kultūra susijusiuose projektuose Rugilei padėjo suprasti, kad siekia ir toliau dirbti meno srityje.

Rupert dizaino identiteto kūrėjai:

Goda Budvytytė (2012 sausis–2019 kovas)
Tadas Karpavičius (2019 balandis–2020 kovas)
TAKTIKA Mantas Rimkus ir Nerijus Keblys (2020 balandis–dabar)

Rupert edukacinės programos koordinatoriai:

Inesa Pavlovskaitė ir Ignė Aleksandravičiūtė (2012–2013)
Justė Jonutytė (2013–2014)
Maya Tounta (2014–2015)
Liudvikas Buklys (2016)
Adomas Narkevičius (2017–2019)
Tautvydas Urbelis (2020- dabar)