Julija Reklaitė 
Direktorė

Prieš prisijungdama prie Rupert, Julija buvo Lietuvos kultūros atašė Italijoje (2015–2019). Ji yra dirbusi su įvairiais projektais architektūros, kultūrinės diplomatijos, šiuolaikinio meno ir teatro srityse. Nuo 2007 m. Reklaitė dirbo laisvai samdoma parodų architekte, bendradarbiavo su institucijomis bei menininkais Lietuvoje ir užsienyje, 2009–2012 m. vadovavo viešajai įstaigai „Architektūros fondas“. Reklaitė apsigynė architektūros istorijos ir teorijos mokslų daktarės laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete Architektūros fakultete. Ji yra įvairių publikacijų ir straipsnių autorė, taip pat kelių knygų bendraautorė ir sudarytoja.

Tautvydas Urbelis
Alternatyvios edukacijos ir viešosios programų kuratorius

Tautvydas yra kuratorius, filosofas, tyrėjas ir kritikas. Vytauto Didžiojo universitete įgijo Filosofijos bakalauro (2009–2013)  ir Socialinės ir politinės kritikos (2016–2018) magistro laipsnį. Tautvydas yra dalyvavęs edukacinėse programose, skaitė pranešimus filosofijos, architektūros ir kritinio urbanizmo konferencijose Vilniuje, Berlyne ir Roterdame, yra dviejų nepriklausomų kultūros erdvių Kaune bendraįkūrėjas, vienas iš Kauno architektūros festivalio kuratorių. Šiuo metu plėtoja projektą, skirtą geismo ir architektūros tyrimams, rašo kultūros ir meno leidiniams. 

Viktorija Šiaulytė
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorė

Viktorija Šiaulytė yra meno kuratorė ir prodiuserė, dirbanti šiuolaikinio meno, architektūros ir kino laukuose. Viktorija baigė Kritinio rašymo ir kuratorinės praktikos magistrą Konstfacko meno ir dizaino koledže Stokholme bei dailėtyros bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Ji šiuo metu yra Masačusetso technologijų instituto Meno, kultūros ir technologijų programos asocijuota tyrėja bei 2020 – 2021 m. buvo Akademie Schloss Solitude rezidencijos Štutgarte, Vokietijoje stipendiatė. Bendradarbiaujant su menininkais ir kitais kūrėjais Viktorijos rengti projektai pristatyti Architektūros fonde, transmediale festivalyje, Pasaulio kultūrų namuose Berlyne ir kitur. Su Marta Dauliūte režisuotas ir prodiusuotas filmas „Geras gyvenimas“ 2022 m. pristatytas Gioteborgo ir Hotdocs (Kanada) tarptautiniuose filmų festivaliuose. Nuo 2020 m. Viktorija yra Videogramų festivalio viena iš įkūrėjų ir kuratorių.

Monika Lipščic (motinystės atostogose)
Rezidencijų ir viešosios programų kuratorė

Monika yra kuratorė ir menininkė, gyvenanti Vilniuje. Ji baigė meno istorijos ir kuratorystės studijas Vilniaus dailės akademijoje, vėliau dirbo Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Iki šiol Monika nepriklausomai dirbo Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno ir istorijos lauke su projektais, parodomis, performansais ir tekstais. Jos, kaip kuratorės, kultūrinė praktika persipina su meniniais sprendimais ir interpretacijomis. Pastarieji Monikos projektai – paroda „Nematomi baldai“ (kuruojama kartu su Vytautu Geču ir Marija Puipaite Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, 2022 m.) ir „Audra“ (Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, 2021 m.). Monika taip pat inicijavo festivalį„Videogramos“ ir buvo viena jo kuratorių (nuo 2020 m.).

Rugilė Miliukaitė
Koordinatorė

Rugilė yra meno istorikė ir kritikė, įgijusi meno istorijos, kritikos ir medijų bakalauro laipsnį (VDU Kaune; „Erasmus” AMU Poznanėje). Tyrinėdama šiuolaikinio meno lauko subtilybes, Rugilė domisi meno kūrinio ir jo žiūrovo santykiu per pojūčius. 2021 m. ji stažavosi Lietuvos paviljone Lietuvos erdvės agentūra: Planet of People 17-ojoje tarptautinėje Venecijos architektūros bienalėje. Studijų metais Rugilė sėmėsi patirties tokiose meno ir kultūros organizacijose kaip (AV17) galerija, meno ir rezidencijų centras Rupert, VšĮ „Strategijos miestui“, VDU galerija „101“, Kauno galerijų savaitgalis. Dalyvavimas su kultūra susijusiuose projektuose Rugilei padėjo suprasti, kad siekia ir toliau dirbti meno srityje.

Karolina Augevičiūtė
Komunikacijos ir skaitmeninių kanalų projektų vadovė

Rupert dizaino identiteto kūrėjai:

Goda Budvytytė (2012 sausis–2019 kovas)
Tadas Karpavičius (2019 balandis–2020 kovas)
TAKTIKA Mantas Rimkus ir Nerijus Keblys (2020 balandis–2022 gegužė)
Jonė Miškinytė (2022 birželis–dabar)

Rupert direktoriai:

Justė Jonutytė (2014 liepa–2019 rugpjūtis)
Milda Batakytė (2021 birželis–2022 birželis)

Rupert kuratoriai:

Inesa Pavlovskaitė (2012–2013)
Ignė Aleksandravičiūtė (2012–2013)
Aušra Trakšelytė (2014)
Maya Tounta (2014–2015)
Liudvikas Buklys (2016)
Adomas Narkevičius (2017–2019)
Yates Norton (2018–2020)
Dovilė Trumpytė (2019)
Kotryna Markevičiūtė (2019–2020)
Romuald Demidenko (2021)