29 August 2014, 2 pm
Workshop

Breiko kūrybinės dirbtuvės

Breikas, šokis, darbas, kretulys, ledas, bulvės, Anetos romanas, žinios, kačių laikraštis, vinilas, petraukos parūkymui, Google Docs, kiaušai, neskraidantys paukščiai, breikbytas, supimasis, švelnūs ir drėgni paminklai, kvapas, sprogimas, karaokė, Maxima, sėdėjimas ant Styrmiro lovos, istorija trumpame miške, šiukšlės, kartonas, lipni juosta ir klijai, litrai, karštos naujienos, savaime užsidegantis šokis, judesiai, melsvasis sūris, kriaušės, alus, taksas, rūkymas, somaestetika (Kurt Smells Like Teen Spirit), Marnie degtukai, 80% maskarponės, gili jūra, fejerverkai, ritualinis vaisingumas. Fut ha Fut ha Fut ha Fut ha Fut ha. Fphooooh.

O beje, kodėl breikas pasirinko mus ir kodėl breikeriai ir breikerės tokie artimi karaokė subkultūrai? Karaokė, kaip ir breikas, yra gimnastika. Tai mankšta, tik svarmenis ir kilometrus keičia dainos ir lyrika. Nori išbandyti Freddį Mercurį? Gal reikėtų pradėti švelniau. Arba atvirkščiai.

Rupert rezidentai Styrmir Örn Guðmundsson, Aneta Rostkowska ir Marnie Slater kviečia sudalyvauti breikdanso kūrybinėse dirbtuvėse Ruperte penktadienį, rugpjūčio 29 d. nuo 14 iki 18 val. Nuo 19 val. – užkandžiai. Kviečiame atsinešti ingredientų griliui ir gėrimų.

Bus (skanu ir?) žiauru!

Iki greito.

P. S. Namų darbai: ar žinai, kaip šokiu pakeisti asmeninę filosofiją?

Nuotrauka: „Treniruotė“, Styrmir Örn Guðmundsson, 2014 m.