2 % parama Rupert programoms

Būtina užpildyti iki 2016 m. gegužės 1 dienos.

Gerbiamieji, primename, kad pagal LR Paramos ir labdaros Įstatymą, iki š.m. gegužės 1 dienos galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis gali skirti 2% nuo pernai (2015 metais) jau sumokėto pajamų mokesčio, taip paremdamas  pasirinktą organizaciją. Siūlome jums pasinaudoti šia galimybe ir prisidėti prie VŠĮ “Rupertas” veiklos, remiant jaunų Lietuvos ir užsienio menininkų edukacijos ir rezidencijų programas.

 KAIP TAI PADARYTI?

 1 BŪDAS:

Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS). Po  identifikacijos   pasirinkti langelį Paramos skyrimas ir  užpildyti  paramos skyrimo prašymo formą FR0512 tiesiogiai portale arba prisegant iš anksto paruoštą failą.

 Laukelis  E2: VŠĮ “Rupertas” kodas: 301856534

4

Jūsų duomenys, 5 – įrašyti metus – 2015, 6S – pažymėti  kryžiuku, E1 –  įrašyti „ 2“ – (gavėjo tipas),E2: 301856534 (paramos gavėjo kodas), E4 –  įrašyti 2 (jeigu skiriate visą 2 procentų dalį)

2 BŪDAS:

Nuėję į savo apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, arba jos teritorinį skyrių, užpildykite  ir priduokite formą FR0512. Adresą galite sužinoti www.vmi.lt, arba paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

VŠĮ “Rupertas”  kodas: 301856534

 

3 BŪDAS:

Atspausdinkite deklaracijos formą  ir užpildykite ranka spausdintinėmis raidėmis.

Instrukcija pildymui:

1. laukelis – asmens kodas

2. laukelis – vardas, pavardė

3. laukelis – gyvenamoji vieta (miestas, gatvė, namo, buto numeris)

4. laukelis – telefono numeris

5. laukelis – elektroninio pašto adresas (neprivaloma)

7. laukelis – pildymo data

8. laukelis – jei prašymą šiemet pildote pirmą kartą – žymėkite “X” prie “Pirminė forma”, jei tai ne pirmas kartas, pažymėkite „X“ prie „Patikslinta“

16. laukelis – jei norite paaukoti 2% pajamų mokesčio, rašykite 2,00, jei mažiau, pažymėkite kiek

Pasirašykite apačioje ir nuneškite į Mokesčių inspekciją savo mieste arba įdėkite į voką, užklijuokite ir išsiųskite paštu: Valstybinė mokesčių inspekcija, Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai

Laiškas turi pasiekti mokesčių inspekciją ne vėliau š.m. gegužės 1 dienos!

Atsiradus neaiškumams, rašykite mums: info@rupert.lt arba skambinkite trumpuoju mokesčių informacijos cento telefonu 1882.

 Ačiū, kad remiate,

Rupert