bones tan jones

bones tan jones (Jungtinė Karalystė) – queer eretikas (-ė), savo kūryba perskrodžiantis (-i) įvairias disciplinas, medžiagas ir laiko juostas.

Jungtinės Karalystės šiaurės vakaruose, mitologiškojo Velso ir užburiančios Anglijos pasienyje su bažnyčios choru užaugusio (-ios) Bones kūryba išliko artima bažnytiniams pamaldų ritualams, tik menininko (-ės) pasaulyje bažnyčia – sudeginta, jos pelenuose auga kukmedžiai, o dievas – translytis.

Reziduodamas (-a) Rupert, Bones plėtos savo projektą – spekuliatyvią operą „Parasites of Pangu“ – ir transformuos šį kūrinį į leidinį. Rezidencijos pabaigoje, bendradarbiaujant su vietos judesio menininkais ir vokalistais, bus atliktas naujas operos veiksmas, tapsiantis pagal naują užsakymą sukurtos instaliacijos dalimi.

„Tree and Leaf“ © Hannah Barry Gallery. Nuot. aut. Damian Griffiths.

bones tan jones rezidencija yra the sustainable institution dalis. Projektą finansuoja Europos Sąjunga, Teltow-Fläming, Lietuvos kultūros taryba.

Čia išreikštos nuomonės ir požiūriai yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar kitų finansavimą teikiančių institucijų nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei finansavimą suteikusi institucija negali būti laikomos už jas atsakingos.