Daniella Sanader

Daniella Sanader (Kanada) yra rašytoja ir skaitytoja iš Toronto. Savo kūryboje ji tiria netiesioginius rašymo apie meną būdus: per spekuliavimą, susitapatinimą, nesusipratimą ir atidų skaitymą.

Jos tekstai apie šiuolaikinį meną yra pasirodę tokiuose leidiniuose kaip „Canadian Art“, „Artforum“, „C Magazine“, „BlackFlash Magazine“, „Border Crossings Magazine“, „Peripheral Review“, „esse“ ir kituose. Jos tekstus išspausdino įvairios galerijos ir meno erdvės visoje Kanadoje ir tarptautiniu mastu. Ji kuravo projektus „Vtape“, „Oakville Galleries“, „Open Studio“, „LOMAA“ ir „Gallery TPW“. 2018 m. ji buvo Banff centro „Critical Art Writing Ensemble III“ dalyvė. Šiuo metu ji yra meno istorijos ir vizualinės kultūros doktorantė Yorko universitete, Toronte.

Rupert rezidencijos metu Daniella vienu metu dirba su dviem (susijusiais) rašymo ir tyrimų projektais: vienas jų yra apie grožinės literatūros skaitymą kartu ir studijų vizitų dinamiką, kitas apie citavimą, virškinimo sutrikimus ir „žodžių valgymą“ kultūros istorijoje.

Vaizdas: Daniella Sanader asmeninis archyvas