Enterprise Projects

ENTERPRISE PROJECTS – projektinė erdvė Atėnuose, Graikijoje, vadovaujama Vasilis Papageorgiou ir Danai Giannoglou. Erdvė veikia nepriklausomai ir periodiškai nuo 2015 m. rugsėjo ir eksperimentuoja su kuratoryste, menine kūryba, saviorganizacija ir sąveika su pačia vieta, kur rengiami projektai.

VASILIS PAPAGEORGIOU (g. 1991) yra menininkas ir “Enterprise Projects” bendrasteigėjas, gyvenantis Atėnuose. Šiuo metu dirba ties subkultūrų idėjomis, materialumu, trapumu ir kasdieniu gyvenimu. Jo paskutinė asmeninė paroda vyko 2016 m. balandį “Elika” galerijoje, Atėnuose. Taip pat jis dalyvavo įvairiuose projektuose bei parodose, Graikijoj ir svetur.

DANAI GIANNOGLOU (g. 1992) yra kuratorė ir “Enterprise Projects” bendrasteigėja, gyvenanti tarp Atėnų (GR) ir Paryžiaus (FR), šiuo metu dirbanti “DESTE Foundation” Atėnuose. Ji baiginėja meno vadybos ir kuravimo magistrą Paris I Panthéon-Sorbone universitete. Taip pat ji domisi teritoriškumo problematika, priklausomumu ir archyvavimo idėja.

Reziduodama ruperte Danai bandė susikurti metodą, kuris leistų jai iškomunikuoti teritorijos, kaip bendros erdvės, asmeninę patirtį. Vasilis siekė atsekti specifinius elementus, kurie formuoja Vilniaus kultūrą ir subkultūrą, tam, kad sukurtų neveiksnius pasakojimus.