Miša Skalskis

Miša Skalskis (Lietuva) yra audiovizualinio meno kūrėjas iš Lietuvos, šiuo metu kuriantis ir gyvenantis Helsinkyje, Suomijoje. Naujausi jo darbai tyrinėja kolektyvinę atmintį, jos santykį su fikcija bei dabartimi. Miša yra baigęs sonologijos mokslus Hagos karališkojoje konservatorijoje ir įgijęs vaizduojamojo meno bei grafinio dizaino magistro laipsnį Sandbergo institute Amsterdame. Miša yra eksponavęs savo darbus ir pasirodęs tokiose erdvėse kaip Sorbus galerija (Helsinkis), Šiuolaikinio meno centras (Vilnius), 1646 projektų erdvė (Haga) ir Community (Paryžius) bei daugelyje kitų.

Rezidencijos Rupert metu, Miša, bendradarbiaudamas su menininke Milda Januševičiūte, dirbs prie muzikino performanso, kuriam planuoja išplėtoti, anksčiau bendriems video darbams rengtus, muzikinius kūrinius.

Baigiamasis Mišos ir Mildos perfomansas įvyks spalio pabaigoje, Paviljone (Vilnius). Jo metu menininkai, ekspermentuodami su pop ir liaudies muzikos elementais, sieks atskleisti tokias temas kaip melancholija ir rūpestis.