Parodos atidarymo programa ir svečiai │ 𝒹𝒾𝓈𝓂𝒶𝓃𝓉𝓁𝒾𝓃𝑔 𝒹𝓇𝑒𝒶𝓂𝓈, 𝒹𝒾𝓈𝓇𝓊𝓅𝓉𝑒𝒹 𝓈𝑒𝒶𝓂𝓈

Per parodos 𝒹𝒾𝓈𝓂𝒶𝓃𝓉𝓁𝒾𝓃𝑔 𝒹𝓇𝑒𝒶𝓂𝓈, 𝒹𝒾𝓈𝓇𝓊𝓅𝓉𝑒𝒹 𝓈𝑒𝒶𝓂𝓈 atidarymą, vyksiantį ikoniškoje 𝓛𝓮𝓵𝓲𝓳𝓸𝓼 salėje (Panerių g. 43, Vilnius), performansų, muzikos ir šokių vakarui prie AEP dalyvių prisijungs kviestiniai svečiai.

𝓢𝓪𝓿𝓮 𝓽𝓱𝓮 𝓭𝓪𝓽𝓮!
2023 m. lapkričio 24 d. (penktadienis)

18:00 Durys

18:45 AEP kuratoriaus 𝓣𝓪𝓾𝓽𝓿𝔂𝓭𝓸 𝓤𝓻𝓫𝓮𝓵𝓲𝓸 įžanginis žodis

19:00 Vakarą atidarys menininkė ir muzikantė – 𝓡𝓲𝓮𝓴𝓴𝓸 𝓦𝓱𝓲𝓽𝓯𝓲𝓮𝓵𝓭. Išgirsime Regenesis – jos drąsų debiutinį EP, jungiantį performanso meną, eksperimentinę popmuziką ir šiuolaikinį raganavimą, kartu su keliais neišleistais kūriniais iš būsimo albumo.

Savo debiutui Lietuvoje Rieko pakvietė #RupertAEP alumnę 𝓛𝓪ī𝓷𝓪 (Kerolaina Linkeviča), kuri specialiai šiam pasirodymui kuria projekcines vizualizacijas, kurios po pasirodymo liks parodoje kaip papildomos instaliacijos.

19:30 Už pulto stos 𝓐𝓷𝓰𝓮𝓵𝔀𝓪𝓻𝓮 ir ves mus į transformuojančią garsinę kelionę, kuomet kiekviena kompozicija mus veiks kaip nušvitimas per garsą. Angelware save pristato kaip garso alchemikę, sklandžiai jungiančią garso ir mokslo sferas, kuriančią hipnotizuojančią garsinę patirtį, peržengiančią ribas. Pasitelkdama bass, neorave, darkpsy ir perkusinius ritmus, Angelware padeda klausytojams nusikelti į transo atmosferą.

20:30 Vakarui įsisiubavus 𝓮𝔁𝓶𝓪𝓷𝓽𝓮𝓻𝓪 pažadins mus gyvu vokaliniu pasirodymu, kuriame skambės laužyti ritmai, intymūs, triukšmingi garsai ir remiksuoti prisiminimai. exmantera save apibūdina kaip internetinę būtybę, nuolat metančią sau ir savo klausytojams iššūkį – tam pasitelkia savo sukurtus garsus ir kitas medijas, rastas interneto gelmėse.

21:30 Šokius 𝓛𝓮𝓵𝓲𝓳𝓸𝓳𝓮 užbaigs 𝓜𝓪𝓽𝓲𝓵𝓭𝓪 (aka Kamilė Krasauskaitė) – Radio Vilnius rezidentė, moteriškas fenomenas ir alter ego, naudojamas naršyti pereinamose erdvėse. Ji pasitelkia garsus kaip priemonę, siekiant nukreipti savo klausytojus į ateitį, kurią nujaučiate esant. Matilda, vardas, rezonuojantis su mūšio galingumu, įkvepia pasinerti į naujai atrastą savastį, kupiną džiaugsmo.

23:00 Po parodos atidarymo vakarėlio – dar daugiau muzikos ir šokių oficialiame renginio 𝓪𝓯𝓽𝓮𝓻𝓹𝓪𝓻𝓽𝔂 @ gallery1986 (Kauno g. 32, Vilnius), kur vyks gallery night su John Talabot, Kittin, Aiste Regina, Clicklounge, Gemayel, Tumosa, V.