Parodos „Dvigubas Mazgas“ atidarymas Visagine

Kviečiame į parodos „Dvigubas mazgas“ atidarymą Visagine šį ketvirtadienį, gruodžio 17 d. 17:30 val. Visagino kultūros centre, Vilties g. 1.

„Dvigubas mazgas“ – tai naujų kūrinių paroda, kurioje siekiama atkreipti dėmesį į asmenybę žlugdančių psichologinių praktikų politinį kontekstą. Atsispirdami nuo depresijos, ir apžvelgdami emocijų mainus apskritai, mes paskatinome menininkus klysti bei būti pažeidžiamais. Kūriniams, architektūrai ir kuratoriniams sprendimams suteikėme išpažintinį toną, kurį suvokiame kaip priemonę, leidžiančią oponuoti sustabarėjusiam psichologinės patologijos supratimui ir abejingumui. Paroda neturi aiškios tvarkos, yra daugialypė ir sau prieštaraujanti, kaip „dvigubas mazgas“, riebi subinė ir neišdegtas molis žarnose. / Ištrauka iš parodos teksto; autorė Maya Tounta.

Menininkai:

Valentina Desideri ir Denise Ferreira da Silva
Morten Norbye Halvorsen
Styrmir Örn Guðmundsson
Berglind Jóna
Juha Pekka Matias Laakkonen
Lina Lapelytė
Viktorija Rybakova
Augustas Serapinas

Kuratorės: Maya Tounta ir Justė Jonutytė

Paroda veiks Visagino kultūros centre (Vilties g. 1) gruodžio 17 d. – sausio 2 d. pirmadieniais – šeštadieniais 12 – 18 val. Švenčių dienomis paroda bus uždaryta.

Parodos atidarymas – ketvirtadienį, gruodžio 17 d. 17:30 val.

„Dvigubas mazgas“ – tai kolaboracija tarp Rupert meno ir edukacijos centro (Lietuva), Oslo Nacionalinės meno akademijos (Norvegija) ir The Living Art Museum (Islandija). Projektą „Tarpdisciplininio meno projektas „Emocijų politika: menas išplėstame lauke“ bendrai finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija pagal EEE finansinį mechanizmą bei Lietuvos Respublika.

Daugiau informacijos apie projektą ieškokite adresu www.doublebind.eu bei Rupert puslapyje: www.rupert.lt/

Bendradarbiaujančios institucijos:

www.khio.no/Engelsk/

www.nylo.is/