Praktika edukacijos, rezidencijų ir parodų centre Rupert

Tarpdisciplininis edukacijos, rezidencijų ir parodų centras Vilniuje „Rupert“ šiuo metu ieško motyvuoto(s) praktikanto/(ės), norinčio(s) prisijungti prie komandos 2-3 mėnesių laikotarpiui nuo š.m. spalio pradžios.

Praktikos metu turėsite galimybę įgauti patirties padedant organizuoti meno renginius, įsitraukti į užsienio rezidentų meno projektus bei susipažinti su meno edukacija, koordinavimu ir vadyba. Į praktikanto(ės) pareigas įeis: pagalba rengiant parodas, paskaitas, peržiūras, performansus bei kitus kultūrinius renginius; asistavimas „Rupert“ komandos nariams, rezidentų pasitikimas, pagalba įgyvendinant jų meninius projektus, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu bei skaitykla. Atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas, galimos ir kitos užduotys. Būtini organizaciniai sugebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Microsoft Word bei Excel programomis.

Praktika vyks 2017 m. spalio – gruodžio mėnesiais, du arba tris kartus per savaitę, po 7 valandas. Praktikantui/(ei) apmokami pietūs ir Vilniaus viešojo transporto bilietai praktikos dienomis. Ši praktika gali būti įskaitoma ir kaip universiteto praktikos dalis.

Savo CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite iki 2017 m. spalio 1 d., sekmadienio, el. paštu info@rupert.lt.

 

Nuotraukos autorė: Raimonda Vyšnia