Rupert 10 metų jubiliejus!

Prašome Jūsų visų dėmesio, turime labai svarbią žinią. Šiemet Rupert sukanka 10 metų! Kelionė buvo nepakartojama, todėl norime jums visiems padėkoti, jog buvote kartu, ir pakviesti į gimtadienio susibūrimą.

2022-ieji taip pat tapo karo Ukrainoje metais, tačiau mes tikime, kad dabar labiau nei bet kada svarbu puoselėti bendruomeniškumą, solidarumą, taiką ir dalintis ateities pasaulio vizijomis. Reikšdami nuoširdų susirūpinimą, skatiname jus toliau aukoti, dalintis patikrinta informacija apie įvykius Ukrainoje ir suteikti pagalbą ukrainiečiams bei tiems, kuriems jos reikia labiausiai.

Mes suvokėme formuojančią laisvės galią. Ypač dabar, kai Rupert žvelgia į savo praeitį ir mato, kad tapo tuo, kuo yra, nes gimė laisvoje šalyje ir buvo kuriamas, auginamas ir puoselėjamas nepriklausomų žmonių ir idėjų. Siekdami sukurti progą susitikti, kviečiame jus prisijungti 2022 m. rugpjūčio 20 d. ir kartu pasukti laimės ratą.

Šis renginys pratęs Rupert antrus metus vystomą magijos ir ritualų temą. Sukdami laimės ratą apsvarstysime Rupert centro kaip daugialypės iniciatyvos, susijusios su jūsų visų indėliu, praeitį ir ateitis. Privalome priminti, kad laimės ratas yra magiškas ir nepaiso linijinio laiko, taigi jūs esate kviečiami įsijungti į renginį bet kuriuo metu nuo 15 iki 22 valandos. Priklausomai nuo laiko, pamatysite parodą, performansą, instaliaciją, galbūt paragausite gėrimų arba susitiksite kolegą, su kuria / kuriuo jus sieja bendros patirtys.

Visa susibūrimo programa bus paskelbta artimiausiais mėnesiais. Jeigu norite kuo nors pasidalinti, praneškite mums!

-Data: 2022 m. rugpjūčio 20 d., 15:00–22:00 val.
-Vieta: Rupert, Vaidilutės g. 79, Vilnius 10100

Jei turite klausimų, kaip atvykti, arba dėl prieinamumo skirtingų fizinių galimybių žmonėms ar kitų dalykų, susisiekite su mumis el. paštu info@rupert.lt.