Rupert Reading (Listening) Session #14 AM Kanngieser: To sense the world

Rupert tęsia kasmėnesinius skaitymus! Šį kartą tradiciniams skaitymams siūlome alternatyvą.

Vaskiai vasaros saulei šviečiant į ekraną, o pirštams slystant nuo klaviatūros norime pakviesti išeiti į lauką ir klausytis garsų kartu su AM Kangieser. Juk norėdami pajusti pasaulio magiją turime išmokti klausytis. 

Registracijai iki birželio 14 dienos!

Kaip viskas vyks:

-Registruoti dalyviai (iki 25) gaus skaitinių sąrašą ir klausymosi instrukcijas.

-AM Kangieser paruošė klausymo pratimus savaitei, tačiau neišsigąskite – jie užims vos keletą minutes per dieną. 

-Po savaitės klausymo susitiksime Zoom trumpai aptarti savo patirčių.

Apie sesiją

Tai, kaip mes gyvename pasaulyje, visada priklauso nuo mūsų vietos bei aplinkos, kurioje veikiame. Klausymas yra būdas pajusti šiuos santykius. Tai – ne tik garsinis klausymas, bet tai ir jutimas, prisitaikymas bei pastebėjimas. Šios sesijos metu dalyvių bus paprašyta atlikti klausymo pratimus, skatinančius tyrinėti du objektus: vietą, kurioje tuo metu yra ir jų sąveiką su aplinka bei kaip ta aplinka kinta, priklausomai nuo jų buvimo joje.

Bio

AM Kanngieser yra geografai, garso menininkai ir Marie Curie mokslinio centro, įsikūriusio Londono karališkame Holloway universitete, geografijos mokslininkai.

Jie yra knygos „Eksperimentinė politika ir pasaulių kūrimas“ (2013) ir „Tarp garso ir tylos: aplinkos santykių klausymasis“ (greit pasirodys) autoriai, jų tekstai publikuoti tarpdisciplininiuose žurnaluose, įskaitant „South Atlantic Quarterly“, „Progress in Human Geography and Environment and Planning D“. Jų bendras garso darbas buvo rodomas „Documenta 14“ radijuje, BBC 3, „ABC Radio National“, Londono gamtos istorijos muziejuje, Melburno menų centre, „Radio del Museo Reina Sofía“, „Deutschland Radio“ ir QAGOMA. Jie yra gėlavandenių žuvų ateities instituto dalis. https://amkanngieser.com/