Rupert Skaitymai #18 Rob Crosse: Vyresnio amžiaus gėjų seksualinis gyvenimas

Rupert tęsia kasmėnesinius skaitymus! Gruodžio 13 d., 19 val., Zoom platformoje vyks Rupert skaitymai „Vyresnio amžiaus gėjų seksualinis gyvenimas“ su menininku ir Rupert rezidentu Rob Crosse.

Registracija iki gruodžio 10 d.

Į šią skaitymo sesiją registruotis gali daugiausiai 30 žmonių. Zoom nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams el. paštu. 

APIE SKAITYMUS

Seksualumas ir buvimas geidžiamu vyresniame amžiuje yra savotiškas tabu. Ši skaitymo sesija apžvelgs skirtingas literatūrines istorijas, kuriose vaizduojami seksualiniai santykiai tarp vyresnio amžiaus vyrų. Šioje skaitymo sesijoje taip pat gilinsimės į tai, kaip vyresnio amžiaus kūnai apibūdinami literatūroje ir su kokiais iššūkiais susiduria vyresni vyrai iš skirtingų socialinių sluoksnių.

BIO

Rob Crosse gyvena ir kuria Berlyne. Naudojant video, fotografiją, skulptūrą bei performansą, jo darbai koncentruojasi į santykius tarp skirtingų kartų ir įtampą, kylančią tarp rūpesčio ir kontrolės. Rob dažnai įsitraukia į vyresnių vyrų bendruomenes, kurios buriasi į veiklas, veikiančias kaip paramos, komunikacijos būdų ir poilsio mechanizmai.

Rupert veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Rupert veiklas galite paremti Patreon platformoje: patreon.com/rupertcentre