Vasaros praktika Rupert

Rupert šiuo metu ieško motyvuoto(s) praktikanto/(ės), norinčio(s) prisijungti prie komandos 2-3 mėnesių laikotarpiui nuo š.m. gegužės vidurio.

Praktikos metu padėsite organizuoti meno renginius, įsitrauksite į užsienio rezidentų meno projektus bei susipažinsite su meno edukacija, įgausite meno projektų, koordinavimo, kuravimo ir administravimo žinių. Į praktikanto(ės) pareigas įeis: pagalba rengiant parodas, paskaitas, peržiūras, performansus bei kitus kultūrinius renginius; asistavimas Rupert komandos nariams, darbas su Rupert rezidentais, pagalba įgyvendinant jų meninius projektus, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu bei skaitykla. Užduotys paskiriamos atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas. Būtini organizaciniai sugebėjimai, motyvacija, anglų kalbos žinios, kompiuterinis raštingumas.

Praktika vyks pasirinktinu 2-3 mėn. laikotarpiu tarp 2018 m. gegužės – rugsėjo mėnesių, du arba tris kartus per savaitę, po 7 valandas. Savanoriškai praktiką atliekantiems apmokami pietūs ir Vilniaus viešojo transporto bilietai praktikos dienomis. Praktika taip pat gali būti įskaitoma ir kaip universiteto praktikos dalis.

Savo CV ir trumpą motyvacinį laišką (nurodę norimą praktikos laikotarpį) siųskite iki 2018 m. gegužės 6 d., sekmadienio, el. paštu info@rupert.lt.

Nuotraukos autorius: Tomas Lukšys