Žiemos praktika Rupert

Tarpdisciplininis edukacijos, rezidencijų ir parodų centras Vilniuje „Rupert“ šiuo metu ieško motyvuoto(s) praktikanto/(ės), norinčio(s) prisijungti prie komandos 2-3 mėnesių laikotarpiui nuo š.m. gruodžio pradžios.

Praktikos metu turėsite galimybę įgauti patirties padedant organizuoti meno renginius, parodas, įsitraukti į užsienio rezidentų meno projektus bei susipažinti su meno edukacija, koordinavimu ir vadyba. Į praktikanto(ės) pareigas įeis: pagalba rengiant parodas, paskaitas, peržiūras, performansus bei kitus kultūrinius renginius; asistavimas „Rupert“ komandos nariams, rezidentų pasitikimas, pagalba įgyvendinant jų meninius projektus, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu bei skaitykla. Atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas, galimos ir kitos užduotys. Būtini organizaciniai sugebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Microsoft Word bei Excel programomis.

Praktika vyks 2018 gruodžio – 2019 vasario mėnesiais, du arba tris kartus per savaitę, po 7 valandas. Praktikantui/(ei) apmokami pietūs ir Vilniaus viešojo transporto bilietai praktikos dienomis. Ši praktika gali būti įskaitoma ir kaip universiteto praktikos dalis.

Savo CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite iki 2018 11 22, ketvirtadienio, vidurdienio. el. paštu info@rupert.lt.

Nuotrauka: Andrej Vasilenko, 2018