Agency Agency

Agency Agency“ yra Amsterdame įsikūrusi agentūra, teikianti strategijos bei dizaino konsultavimo paslaugas. 2015 m. Roelio van Herpto ir Victorios Meniakinos įkurta „Agency Agency“ padeda suformuoti institutų, prekių ženklų, dizaino studijų, miesto projektų viziją ir užtikrinti tvarų augimą. Jų paslaugos apima strateginį planavimą, koncepcijos kūrimą, pozicionavimą, prekės ženklo kūrimą, komunikacijos strategijos rengimą, kūrybinės krypties nustatymą, skaitmeninę transformaciją, organizacijos strategijos rengimą bei verslo plėtros konsultacijas. Agentūros įkūrėjai Roelis ir Victoria vadovauja „Reality Check“ profesinio tobulinimosi programai Gerrit Rietveld akademijoje Amsterdame ir Karališkosios Hagos meno ir dizaino akademijos (KABK) architektūros ir dizaino fakultetuose. Be to, jie rengia susijusius seminarus tarptautinėse meno akademijose ir rezidencijose.

***

Victoria Meniakina (Lietuva) yra kūrybinė strategė, teikianti strategijos, dizaino ir komunikacijos konsultavimo bei kūrybinės krypties nustatymo paslaugas architektūros, dizaino, mados, kultūros ir technologijų įmonėms visame pasaulyje. Turėdama darbo patirties architektūros bei dizaino srityse ir įgijusi prekės ženklo vadybos magistro laipsnį, Meniakina padeda prekės ženklams ir kūrybininkams (-ėms) augti, diegti naujoves, priimti pokyčius ir užtikrinti autentišką bei efektyvią komunikaciją.

Roel van Herpt (Olandija) yra strategijos konsultantas, turintis patirties pozicionavimo, komunikacijos, organizavimo, verslo plėtros ir skaitmeninės transformacijos sferose. Turėdamas darbo patirties strateginio valdymo, verslo ir kūrybiško vystymo srityse, jis vadovauja lyderiams ir kylantiems meno, dizaino, aukštojo mokslo ir urbanistikos talentams, siekdamas jų profesinio tobulėjimo.