Alternatyvios edukacijos programos paskaita #4: Bones Tan Jones

Data: rugsėjo 12 d.
Laikas: 18:00
Vieta: VILNIUS TECH Architektūros fakultetas (Pylimo g. 26, Vilnius)

Bendradarbiaudami su VILNIUS TECH universitetu, pristatome dar vieną viešą Rupert alternatyvios edukacijos programos paskaitą su menininku (-e) Bones Tan Jones. Paskaita vyks rugsėjo 12 dieną 18 val. VILNIUS TECH Architektūros fakultete (Pylimo g. 26, Vilnius). Jos metu Jones pristatys savo transdisciplininę praktiką, jungiančią performansą, vizualiuosius ir bendruomeninius menus, muziką ir kūno praktikas.

Paskaita yra Rupert Alternatyvios edukacijos programos viešų paskaitų ciklo dalis skirta nagrinėti šiandienių transdisciplininių praktikų poveikį meno ir architektūros lauke. 

Apie menininką (-ę)

Bones Tan Jones (Jungtinė Karalystė) kūryba – tai dvasinė praktika, kuria menininkas (-ė) siekia pristatyti alternatyvią, queer, optimistinę distopiją. Jo(s) darbas paremtas ritualu, amato meditacija, šokiu, perveriančiu šydą tarp gamtos ir kitoniškumo. Bones audžia micelinį tinklą iš įvairių ekologiškai orientuotų naratyvų, skirtą suvesti, įtraukti ir sužadinti auditorijas, paskatinti jas mąstyti tvariau ir etiškiau. Popmuzikos, skulptūros, alter ego, skaitmeninių paveikslų ir videomeno technikas Bones įšventina kaip amato priemones. Žymesni pastarojo meto užsakymai ir parodos: Šanchajaus bienalė (2021), Atėnų bienalė (2021), personalinė paroda „Underground Flower“ nuotoliniame projekte (2020), „Serpentine Galleries“ Londone (2019), „IMT Gallery“ Londone (2019), „Mimosa House“ Londone (2018), ICA Londone (2018–2020), „Cell Project Space“ Londone (2018), „Gropius Bau“ Berlyne (2018), Jorkšyro skulptūrų parkas (2016–2017).

Rupert veiklas remia Lietuvos kultūros taryba
Partneriai: Vilniaus dailės akademija, „Vilnius Tech“, „Tech Zity“