Atviros rezidentų studijos: “Mažoji mirtis”

Mažoji mirtis 
Kovo 25d., penktadienį, 18.30 val. 
Performansas: 18.45 val. 
Rupert, Vaidilutės g. 79, Vilnius

Luca Iemi (ITA 1988) www.lucaiemi.com
Garrett Nelson (JAV 1982) www.garrettnelson.ch
Ciaran Wood (JK) 1988)

Pavasario lygiadienio savaitę Rupert kviečia į pristatymą ir “Miego barą” – į pertrauką nuo sąmoningumo. Parodoje menininkai Luca Iemi (g. 1988 m., Italija), Garrett Nelson (g. 1982 m., Šveicarija/JAV) ir Ciaran Wood (g. 1988 m., Jungtinė Karalystė) pristatys ir atliks tekstualius ir vizualius nepertraukiamos sąmonės tyrimus, sujungdami miegą charakterizuojančias geismo jėgas, biologinę būtinybę ir neuromokslą. 

Parodos scenografija – geltona šviesa, mažiausiai trikdanti žmogaus cirkadinį ritmą ir kitus naktinius organizmus, ir visuotinai naudojama viešosiose miestų erdvėse.

Luca Iemi pristatys miego, mirties ir orgazmo ryšio tyrimą bei apžvelgs miego ir aplinkos sąveikas šiuolaikinėje visuomenėje. Garrett Nelson pristatys tekstą, pozicionuojantį mirtį kaip orgazmo kontrolės formą piktdžiugiškos baimės naratyve ir nusakantį laiką per jauno meilužio figūrą. Tuo pačiu jis nupasakos atrastą asmeninį santykį su paskutiniu Marguerite Duras kūriniu tekste The Last Line is Always A Killer. Ciaran Wood pristatys videodarbą iš atsiskyrusio pasakotojo perspektyvos, apžvelgdamas pertrauktos atminties ir vienatvės asmeninėje istorijoje peizažą.