ATVIROS STUDIJOS: Antanas Gerlikas

Sausio 27 – 29 dienomis kviečiame į sausio mėnesio Rupert rezidento Antano Gerliko atvirą studiją. Šiomis dienomis atvykę į Rupert lankytojai galės susitikti su A. Gerliku bei apžiūrėti rezidencijos metu sukurtus naujus piešinius iš menininko tęsiamo ciklo „Kopų prototipai“.

„Piešiniai atskleidžia mano atliktą tyrimą apie meistrystės fenomeną, lemiančius momentus ir tai, kas atrasta – dar neaišku. Piešiniuose yra užfiksuoti judesiai, kurie yra pagrįsti pirmapradžių estetikos ir veiksmo sutapimais. Laikantis meistrystei būdingos disciplinos, tyrinėjau jos ribas ir priežastis lemiamam momentui atsirasti, kurį perpratus ši veikla tampa pasiruošimu kažkam kitam.”

Antanas Gerlikas – lietuvių menininkas kūryboje nagrinėja daugeliui neokonceptualistų aktualią reprezentacijos temą, ją savitai subjektyvizuodamas  ir „sumedžiagindamas“. A. Gerliko vienas pagrindinių įkvėpimo šaltinių yra sapnai, siūlantys kitaip nepatiriamas formas, erdves ir veiksmus. Menininko darbai pristatyti  P////AKT (solo paroda su Laura Kaminskaite, Amsterdamas, 2018), Šiuolaikinio meno centre (Vilnius, 2016), Objectif Exhibitions (Antverpenas, 2013), Art in General (Niujorkas, 2013), Lietuvos paviljone, 55-oje Venecijos bienalėje (2013).

Antano Gerliko studija (Studija Nr. 3, antrame „Pakrantės“ pastato aukšte) bus atvira:

Sausio 27 d. (sekmadienį) 13-18 val.

Sausio 28 – 29 d. (pirmadienį – antradienį) 16-20 val.

Atvykus skambinti tel. nr: +370 60815 187

Dėl apsilankymo kitomis dienomis rašykite: info@rupert.lt

KAIP MUS PASIEKTI

Iki Rupert galima atvykti 15 autobusu, kuris išvyksta iš Tverečiaus stotelės kas valandą ir sustoja Antrojo paplūdimio stotelėje tiesiai priešais Rupert. Tikslus tvarkaraštis čia.