BCC Atviras kvietimas: “Curators go to the Bar:90+”

Kviečiame aplikuoti 2015 m. kovo mėnesio  vieno mėnesio rezidencijai Rupert. Ši rezidencija yra susijusi su BCC:Curators Go to The Bar 90+ renginiu, kuris vyks kovo pabaigoje, Vilniuje. Renginyje dalyvaus Rózsa Zita Farkas (Arcadia Missa, Jungtinė Karalystė) ir Hannah Heilmann (Toves, Danija).

BCC:Curators Go to The Bar 90+ kvietimas rezidencijai yra inspiruotas 89+ platformos, kurią sumanė kuratoriai Hans Ulrich-Obrist & Simon Castets, 89+ projektas apie vadinamuosius “post-internet” (po-interneto atsiradimo) menininkus ir kūrėjus. Skirtingose šalyse šie jauni kultūros veikėjai kviečiami apmąstyti meno produkcijos sąlygas ir jas lydinčius afektus skaitmeniniame amžiuje. Kaip naujoji interneto paradigma veikia mąstymą, matymą ir kasdienės bei kūrybinės veiklos būdus? Kas gali būti vadiniam ‚post-internetiniu“ menu Lietuvoje?

Tiems, kas įdomi ši tema ir gimusius maždaug 90-taisiais metais kviečiame aplikuoti į 2015 m. kovo mėnesio rezidenciją. Aplikacijoje prašome atsiųsti nuorodą į jūsų svetainę ir ką norėtumėte nuveiktį tą mėnesį būdami Vilniuje. Aplikacijas siųskit elektroniniu paštu į maijarudovska@gmail.com iki gruodžio 20 d. Jums bus suteiktas kambarys/studija Rupert ir padengtos kelionės išlaidos.

BCC yra Blind Carbon Copy – tai kuratorinė Majos Rudovskajos ir Justės Kostikovaitės iniciatyva. Apie ankstesnius BCC projektus skaitykite čia: http://blindcarboncopy.tumblr.com ir www.blindcarboncopy.org

Projektą dalinai remia Šiaurės Šalių Kultūros fondas.

Nuotrauka: Aneta Grzeszykowska, Private Archive (Selfie), 2014. Courtesy of Raster gallery, Warsaw

kkn-logo_svhv