Conversation on non-arrival

Vasario 11 d. 11 val. VDA skulptūros katedros Tyrimų biuras (Malūnų g. 3) ir Rupert kviečia į pokalbį tarp Rupert rezidentės Annos Zorios ir menininko, kuratoriaus Vytenio Buroko. Pokalbis suksis apie laiką, idėjų užuomazgas ir laukimą, idilę, atidėliojimą, fluxus, pasitikėjimą ir tikėjimą procesu. Pašnekovai atsispirs nuo Annos projekto vystomo rezidencijoje, kurio turinį sudaro kasdieniai apsikeitimai balso žinutėmis tarp jos ir kuratoriaus Kanadoje.

Anna Zoria (Kanada/Prancūzija) – Paryžiuje gyvenanti ir dirbanti menininkė. Ji kuria darbus apie nieko neveikimą, kažko laukimą, nuobodulį ir kartojimąsi. Ji yra baigusi religijų istorijos, literatūros ir meno studijas Britų Kolumbijos universitete ir tapybos bei kino studijas su Jeanu Micheliu Alberola Nacionalinėje Paryžiaus aukštojoje dailės mokykloje. Š.m. sausio-vasario mėnesiais Anna atlieka rezidenciją Rupert centre.

Vytenis Burokas yra menininkas, kuratorius, Vilniaus dailės akademijos skulptūros katedros lektorius, Tyrimų biuro vedėjas.

Renginys yra atviras ir vyks anglų kalba.

Rupert veiklą dalinai remia Lietuvos kultūros taryba