Emalin pristato: Ali Eisa „Jiems teko tai atlikti savo rankomis”

Ali Eisa

Jiems teko tai atlikti savo rankomis”

 

Vilniaus g. 31, Vilnius LT-01402,

Liepos 2 – 8 d., 2015 m.

Atidarymas: Liepos 1 d. 18.00 – 20.00

Emalin džiaugiasi pristatydami Rupert rezidento Ali Eisa naujų kūrinių, sukurtų rezidencijos metu, parodą „Jiems teko tai atlikti savo rankomis”.

Ali Eisa yra Londone gyvenantis menininkas ir tyrėjas, žinomas kaip Lloyd Corporation dalininkas. Jis neseniai baigė vizualinės sociologijos magistro studijas Goldsmiths koledže Londono Universitete. Naudodamas (ne)tradicines sociologinių studijų priemones, jis siekia ištirti, išplėsti, komplikuoti ir apmąstyti „gamybos“ kultūras.

Jiems teko tai atlikti savo rankomis” pristato menininko skulptūrinius ir video kūrinius bei koliažus. Įtraukiant grupę ne meno lauko žmonių į ambicingo viešo meno projekto kūrimą, mėginama ištirti „gamybos“ esmę mėgėjiškame bei profesionaliame kontekstuose. Ali Eisa kūriniai kvestionuoja skiltį tarp meno ir ne meno objektų, patirčių ir bendruomenių, leidžiančių mums apmąstyti jų skirtumus.

Ali Eisa (g. 1987) drauge su Sebastian Lloyd Rees yra Lloyd Corporation dalininkas. 2010 m. jis įgijo vizualiųjų menų bakalauro laipsnį, o 2013 m. baigė vizualinės sociologijos magistro studijas Goldsmiths koledže Londono Universitete. Neseniai vykusios menininko parodos: „Mirror City“ (kuratorė Stephanie Rosenthal) Hayward Gallery, Londonas (2014)**; „This is Visual Sociology“, Goldsmiths, Londonas; „Austerity & The Body“, AutoItalia South East, Londonas (2014)*; „Flow“ (su Eric Bell ir Kristoffer Frick), Peles Empire, Londonas (2014)**; „Competint Temporalities“, Carlos/Ishikawa, Londonas (2013)**; „Consumme“, Henry Kinman Gallery, Londonas (2013); „When People are Silent Stones Speak“ GIG, Kopenhaga
 (2012)* ** ir „Speak“ Memory, N/V Projects, Londonas
 (2012)**.

*Personalinės parodos

**Lloyd Corporation renginiai ir parodos

Paroda žymi tęstinio Emalin ir Rupert kolaboratyvaus projekto, derinančio komercinio meno praktiką su Rupert nekomercine rezidencijų programa, kulminaciją.

Parodą atidarys Londono menininko Neil Haas specialiai parodai sukurtas video darbas.

Paroda įsikūrusi Vilniaus g. 31 pasaže, Vilniuje. Ji bus atidaryta liepos 2 – 8 dienomis, 12-18 val ir atidarymo metu liepos 1 d. 18 val. Jei nerandate arba parodą norite apžiūrėti kitu metu, skambinkite: +447753362658 .