Emma Bang

Emma Bang (g. 1989) yra multidisciplininė danų menininkė, gyvenanti ir dirbanti tarp Londono ir Kopenhagos. Menininkė įgijo vizualinės komunikacijos bakalauro laipsnį Danijos medijų ir žurnalistikos mokykloje 2014-aisiais metais, o spausdinimo magistro laipsnį – Londono Karališkame meno koledže 2019-aisiais metais. Jai buvo suteiktas apdovanojimas už baigiamąjį darbą ‘I touch the sea, and the sea touches me’, kuriame tiriamas hidrofeminizmas, sąlyčio/prisilietimo aktas ir vandens poetika.

Menininkė savo kūryboje jungia tekstilę, atspaudus ir fotografijos technikas, naudojamas instaliacijose ir skulptūriniuose darbuose.

Jos kūriniai mena sensorinius prisiminimus, patirtus kintant šviesai, laikui, paviršiui ir gyliui, atliekant nematerialybės bei kasdienybės poetinio ritmo tyrimus. Pabrėždama tokias savybes kaip lengvumas, nepatvarumas ir skaidrumas, jos kūryba atsiskleidžia palaipsniui, atskleisdama tiek vidaus, tiek išorės erdves.

Naujausios menininkės parodos:  “Fragile Economies” „Airspace” galerijoje (Didžioji Britanija),  “And In Me Too A Wave Rises” Lewisham Art House galerijoje (Didžioji Britanija) ir “What A Relief!?”  CGP Southwark Park galerijose (Didžioji Britanija).