Ieškome Alternatyvios edukacijos programos kuratoriaus(–ės)!

Džiaugdamiesi jau dvyliktais Alternatyvios Edukacijos Programos metais ieškome kolegos/ės, kuris/i rūpestingai žengtų jau pramintais programos takais ir drąsiai ieškotų naujų krypčių.

Mums svarbu, kad naujasis/oji komandos narys/ė intensyviai domėtųsi šiuolaikinėmis edukacijos formomis, pedagogika, turėtų šios srities patirties ir vadovautų mūsų Alternatyvios edukacijos programai. Ieškome kolegos/ės, pasižyminčio/s stipriais vadovavimo ir komandinio darbo įgūdžiais, galinčio/s dinamiškoje aplinkoje atlikti greitai besikeičiančias ir sudėtingas užduotis. Empatija, smalsumas, gebėjimas aiškiai komunikuoti ir vietos bei tarptautinio kultūros lauko išmanymas yra savybės, kurių labiausiai tikimės.

Apie Rupert Alternatyvios edukacijos programą:

Alternatyvios edukacijos programa yra viena pagrindinių Rupert veiklos sričių. Jau dvylika metų vykdoma, tarptautinį pripažinimą pelniusi Rupert AEP yra atvira menininkams/ėms iš viso pasaulio, o daugiausia dėmesio ji skiria meninių idėjų ir eksperimentavimo mentorystei.

Glaudžiai bendradarbiaudamas/a su Rupert komanda, AEP kuratorius/ė formuos būsimą programos kryptį ir padės mums diegti naujas idėjas bei raiškos formas.

Darbo valandos: visas etatas, 40 val. per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio, 09.00–18.00 val. (valandos trukmės pietų pertrauka); darbuotojui pageidaujant darbo grafikas gali būti lankstus. Kartais reikės dirbti savaitgaliais ir vakarais, tačiau tai vėliau kompensuojama laisvu laiku kitomis dienomis.

Sutarties tipas: neterminuota darbo sutartis.

Atlyginimas: 1 800 Eur per mėnesį (neatskaičius mokesčių). Galimos papildomos naudos ir (ar) priedai projektų pagrindu.

Darbo pradžia: 2024 m. liepos mėn.

Bandomasis laikotarpis: 3 mėn.

Rupert dirbama lietuvių ir anglų kalbomis.

Daugiau apie darbo poziciją rasite čia.

Norėdami pateikti paraišką, toliau nurodytus dokumentus atsiųskite kaip vieną dokumentą PDF formatu adresu info@rupert.lt, temos eilutėje nurodydami „Rupert kuratorius“:

  • CV;
  • Motyvacinis laiškas (ne ilgesnis kaip 1 A4 lapas 12 dydžio šriftu);
  • Dvi rekomendacijos iš pastarojo meto darbovietės ar universiteto (vardas, pavardė, pareigos, el. pašto adresas; be išankstinio Jūsų sutikimo su šiais asmenimis nesusisieksime);
  • Ankstesnių projektų aplankas (neprivaloma).

Jei turite klausimų apie šią poziciją, prašome susisiekti adresu info@rupert.lt.

Paraiškos priimamos iki 2024 m. birželio 21 d. 23.59 val. (EEST).
Pokalbiai su atrinktais kandidatais bus vykdomi internetu arba gyvai 2024 m. birželio 27 d.