Ieškomi žmonės, norintys prisidėti prie garso projekto!

James St Findlay „Vokalo derlius“

Mano vardas James St Findlay, esu filmų ir garso menininkas(-ė) iš Škotijos, šiuo metu reziduoju Ruperte ir ieškau žmonių, norinčių prisidėti prie ilgalaikio garso projekto „Harvest“ ( liet. „Derlius“).

„Harvest“ yra virtualaus choro projektas, kurio idėja gimė paskatinta dabartinių aplinkybių visame pasaulyje, kai masinis dainavimas yra negalimas.

Projektui įgyvendinti bus pasitelkiami projekto dalyvių pateikti vokalo pavyzdžiai, kuriais manipuliuodamas(-a) ir juos pertvarkydamas(-a) kursiu skirtingas kompozicijas. Aš domiuosi „lavinto“ ir „nelavinto“ balso sampratomis ir skatinu dalyvauti kiekvieną, nepaisant dainavimo gebėjimų. Projekto džiaugsmas ir jaudulys yra jo nenuspėjamumas – tiek galutinis produktas (-ai), tiek balsai, su kuriais dirbsiu. 

Kviečiu dalyvauti visus! 

Kiekvieno(-os) dalyvio(-ės) prašau įrašyti šešis vokalo pavyzdžius ( angl. „semplus“), harmonijoje su šešiais skirtingais akordais, kiek leidžia jo vokalinės galimybės. Laikui bėgant bus sudaryta šių balso įrašų talpykla, iš kurios bus kuriamas vientisas Chorinis(-iai) darbas(-ai).

Nors šiuo metu mes ir negalime būti kartu, mūsų balsai gali!

Jei susidomėjote, parašykite: rupertvocalharvest@gmail.com ir jums suteiksiu išsamesnę informaciją.