Joey Holder

Joey Holder (Jungtinė Karalystė) yra vizualiojo meno kūrėja, prodiuserė ir edukatorė, atstovaujama Londono galerijos „Seventeen“. Joey taip pat yra interneto skaitmenines praktikas skatinančios platformos „SPUR“ bei meno projektų erdvės „Chaos Magic“ Notingeme direktorė.

Menininkė yra surengusi parodas JK ir tarptautinėje scenoje, įskaitant Harvardo gamtos istorijos muziejų, Atėnų bienalę, Londono dizaino muziejų, Maskvos bienalę, „Transmediale“ ir Venecijos bienalę. Jos kūryba paremta nuolatiniu dialogu ir bendradarbiavimu su įvairių sričių tyrėjais ir profesionalais. Menininkė kuria fiktyvius pasaulius ir dirbtinę aplinką, tiesiogiai atliepiančią realius šių dienų įvykius. Kiekvienas kūrinys yra tarsi scena su kinematografiniais, naratyviniais, architektūriniais, vizualiniais ir garsiniais elementais, unikaliai sukurtais atsispiriant į projekto koncepcinį pagrindą. Bendradarbiaudama su kompiuterinės genomikos specialistais, jūrų biologais, elgsenos psichologais ir tiriamosios žurnalistikos atstovais, kūrėja nagrinėja tokias temas kaip ateities žemės ūkis, sintetinė biologija ir giliavandenės jūrų ekosistemos.

Personalinės parodos: „Abyssal Seeker“ galerijoje „Seventeen“ Londone (2021) ir „FUTURA“ Prahoje, „Semelparous“ galerijoje „Offspace“ Londone (2020), „Adcredo – The Deep Belief Network“ „QUAD“ centre Derbyje, „Matt’s Gallery“ Londone ir „Bloc Projects“ Šefilde (2018). Grupinės parodos: „New Mystics“ internete kuruojant Alice Bucknell, „Memeplex“ galerijoje „Seventeen“ Londone, „rīvus“ XXIII-iojoje Sidnėjaus bienalėje Australijoje, „Among the Machines“ galerijoje „Zabludowicz Collection“ Londone, „British Art Show 9“ gastrolės po JK, „Iskra Delta“ XXXIV-ojoje Liublianos bienalėje Slovėnijoje, „ANTI“ VI-ojoje Atėnų bienalėje (2018), „Joy Before the Object“ galerijoje „Seventeen“ Londone (2019), „Cursed Images“ galerijoje „Galerie Lisa Kandlhofer“ Vienoje (2019) ir „Future Love“ HeK centre Bazelyje (2018).