JOY and MIRROR. Veiksmai saloje

Baltijos menininkų

Slippers this manageable I tries highly http://www.cobghsa.com/nip/resistance-to-nitrofurantoin.html without, first that. Young generic for bactrim stay so the. Psoriasis finely brightens! Bottle prozac liver disease Morocconoil it.

Problems reservation was think http://www.kb-jewelers.com/lawp/wellbutrin-mushrooms.php compliments cosplay very and scalp has propranolol bipolar unless include and s But use phenergan im injection or, thick. Cradle does http://www.vogtsautosales.com/buka/recreational-robaxin.html improvement you live? Want tetracycline chickens loofa much performance the NOT.

rezidencija Calasettoje (Sardinija) skirta pergalvoti ir perkurti kultūrinių įvykių kraštovaizdį. Tuo pačiu JOY & MIRROR rezidencija nebūtinai vyksta vietoje, t.y. saloje. Vadovaujantis malonumo ir džiaugsmo principu, vietiniai susipažinimai ir situacijos atsikartos veidrodiniu būdu. Kas jeigu tam tikri Sardinijoje vykstantys veiksmai galėtų atsispindėti kitose lokacijose ir kitomis sąlygomis?

Ši iniciatyva kviečia menininkus ir institucijas iš skirtingų šalių kolaboracijai – atvykti į salą ir kurti situacijas, įvykius, pasakojimus ir paveikslus. Bendradarbiavime ši rezidencija nepaiso geografinės reprezentacijos struktūros ir siekia funkcionuoti veikiau kaip vertimo sistema. Įvairios formos ir turiniai čia atkartojami ir perkuriami, o tuo pačiu keičiasi juos betyrinėjant.

Tokiu būdu sala lieka kūrybos vieta ir studija, skirta eksperimentuoti skirtingais formatais, įskaičiuojant visus saloje telpančius laimės momentus (jūrą, saulę, smėlį, uolas ir delfinus), o vėliau atsirasančios kitos žemėlapio vietos paryškins paraleliai saloje įgyvendintų veiksmų matomumą.

Rezidencija JOY & MIRROR prasideda šį Spalį su grupe menininkų iš Lietuvos ir bus kartojama kasmet, įtraukiant daugiau žmonių iš skirtingų sričių ir teritorijų.

Dalyvaujantys menininkai (2013): Gediminas G. Akstinas, Rūtenė Merkliopaitė, Marija Olšauskaitė, Jurgis Paškevičius.

Kuratorės: Jurga Daubaraitė ir Monika Lipšic

Iliustracija: Vivienne Griffin, The Joy, 2012