Kate Brown & Maurin Dietrich

Kate Brown yra viena iš ne pelno siekiančios galerijos bei menininkų rezidencijos “Ashley Berlin” direktorių, nepriklausoma kuratorė bei tekstų apie meną autorė. Taip pat Brown bendradarbiauja su įvairiomis meno galerijomis, šiuolaikinio meno projektais Vankuveryje, Berlyne, Briuselyje ir Ziuriche, kuravo nepriklausomus projektus Kunstsaele Berlin bei KW šiuolaikinio meno institute, Berlyne.

Maurin Dietrich KW šiuolaikinio meno institute dirba kuratoriaus asistente, yra atsakinga už performansų, parodų programas bei publikacijas. Kartu su kolega Armen Avanessian Dietrich koordinavo 9-osios Berlyno bienalės Jaunųjų kuratorių dirbtuves. Ji taip pat dirbo “Schir concepts” projektų vadovo asistente Tel Avive bei Schinkel Paviljone (Berlynas), prisidėjo prie kelių kitų publikacijų taip pat yra KubaParis žurnalo skirto šiuolaikiniam menui redaktorė.

Rupert rezidencijoje Brown ir Dietrich tęsė bendrą kuratorinį projektą „When she awoke the dinosaur was still there“ , kurio tikslas kritiškai apžvelgti naratyvo funkciją šiuolaikinio meno praktikose. Kuratorės ypač domisi moterų naratyvais, intersubjektyvumo teorija, moteriška simbolinės kalbos perspektyva bei moteriško balso role istorijų pasakojime. Kuratorių duetas planuoja parengti vieną projekto „When she awoke the dinosaur was still there“ skyrių, dirbti ties publikacijos maketu bei tekstu. Projekte taip pat siekiama parodai suteikti naratyvo ir alergorijos formatą, patį menininką pozicionuojant kaip naratorių. Naudojant „nomadizmą“ kaip pagrindinį, visas projekto dalis apimantį, leitmotyvą, „When she awoke the dinosaur was still there“ bus įgyvendintas skirtingose vietose, Rupert pasirenkant kaip atskaitos tašką. Projektą seks keli vieši bei privatūs renginiai, kuriuos ves skirtingi menininkai bei rašytojai, taip pat viską kulminuojanti publikacija.