Kvietimas dalyvauti interviu

Menininkė Leah Clements ieško žmonių, kuriems yra tekę būti pacientais Lietuvos ligoninėse ir norėtų interviu metu pasidalinti šia patirtimi. Individualūs pokalbiai vyks virtualiai arba el. paštu, atsižvelgiant į pašnekovų galimybes, lietuvių arba anglų kalbomis. Šie interviu sudarys tyrimo dalį, kurį menininkė vėliau panaudos performanso kūrimui Lietuvoje. Pirmą kartą šis performansas pristatytas „Somerset House Studios“ Londone šių metų pradžioje, remiantis ligoninių pacientų pasakojimais Jungtinėje Karalystėje. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Tyrimo Lietuvoje metu Leah nori išgirsti asmenines patirtis žmonių praleidusių nors kelias dienos Lietuvos ligoninėse. Ją ypač domina socialinės patirtys – ligoninėse susiformuojančios atsitiktinės bendruomenės tarp pacientų, sunkumai ir teigiamos patirtys kylančios būnant su kitais. Taip pat, kaip ligoninių atmosferą formuoja jų erdvių architektūra ir aplinka. 

Jei susidomėjote ir norėtumėte pasikalbėti šia tema ar turite klausimų apie projektą, susisiekite su Leah, el. paštu leahrclements(at)gmail.com arba Milda, milda.jn(at)gmail.com (kontaktinis asmuo lietuvių kalba). 

Išskyrus istorijas, interviu dalyvių vardai ar kita su asmens duomenimis susijusi informacija nebus viešinama ar kitaip panaudota performanso kūrimui. 

Leah yra save neįgalia identifikuojanti, Londone gyvenanti menininkė. 2018 m. Leah buvo viena iš Rupert rezidencijų programos dalyvių. https://www.leahclements.com/

Vaizdas: ‘Hyperbaric’, Leah Clements performansas pristatytas Somerset House Studios programoje ‘Hyperfunctional, Ultra Healthy’, Londonas (2020). Fot: Jonathan Powell