Kvietimas teikti paraiškas praktikanto(-ės) pozicijai Rupert


Vilniuje veikiantis tarpdisciplininis meno, rezidencijų ir edukacijos centras Rupert ieško motyvuoto(-s) praktikanto(-ės), norinčio(-s) prisijungti prie komandos 2 mėnesių laikotarpiui. Praktikantas(-ė) turės progą dirbti su alternatyvios edukacijos, rezidencijų ir viešąja programomis, taip pat dirbti su papildomu projektu.

PRAKTIKANTO-SAVANORIO DARBO APRAŠYMAS

Alternatyvios edukacijos ir viešoji programa

Praktikantas(-ė) turės galimybę įgyti patirties prisidedant prie alternatyvios edukacijos programos sudarymo, susipažinti su meno edukacija ir vadyba.

Į praktikanto(-ės) pareigas įeina: naujų paraiškų suvedimas, interviu su menininkais įgyvendinimas, asistavimas Rupert alternatyvios edukacijos kuratoriui ir koordinatorei, bendravimas su programos dalyviais, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu ir kita.

Rezidencijų ir viešoji programa

Praktikantas(-ė) galės įgyti patirties padedant organizuoti meno renginius, susipažinti su menininkų rezidencijos planavimu ir koordinavimu.

Į praktikanto(-ės) pareigas įeina: darbas su Rupert rezidentais (asistavimas menininkams gamybos ir kt. klausimais, vizitų Vilniaus ir Lietuvos kultūros institucijose ir pan. organizavimas, rezidencijų programos renginių koordinavimas), tekstų lietuvių ir anglų kalba ruošimas ar vertimas, pagalba renginių metu, asistavimas Rupert viešosios programos kuratoriams ir koordinatorei, Rupert rezidencijų programos naujienlaiškio sudarymas.

Užduotys paskirstomos atsižvelgiant į individualias praktikanto(-ės) kompetencijas.

Būtini organizaciniai gebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Google Drive, komunikacija anglų kalba. Patirtis dirbant su tekstais ir archyvuojant medžiagą bei Vilniaus kultūrinio lauko, meno gamybos procesų ir dirbtuvių išmanymas – privalumas.

Praktikos pradžia 2023 m. kovo 1 d. 

Praktikos trukmė – 14 val. per savaitę, su galimybe pratęsti praktikos laiką. 

Praktikantai turės galimybę susidaryti individualų tvarkaraštį, sudarant galimybes dirbti Rupert centre (įsikūrusiame Valakampiuose esančiame „Tech Arts“ pastate). Taip pat praktikos metu kartais bus galima dirbti ir nuotoliniu būdu. Ši praktika gali būti įskaitoma ir kaip universiteto praktikos dalis. 

PARAIŠKOS TEIKIMAS

Savo paraišką, sudarytą iš apačioje nurodytų elementų, siųskite iki 2023 m. vasario 19 d., sekmadienio (imtinai), el. paštu info@rupert.lt:

• CV;
• Ne daugiau nei 200 žodžių motyvacinį laišką. Motyvaciniame laiške nurodykite jūsų praktikos įgyvendinimui tinkamus etapus.

Atranka vyks nuotoliniu būdu, su atrinktais kandidatais susisieksime elektroniniu paštu.

Nuotrauka: Bon Alog