Kvietimas teikti paraiškas praktikanto pozicijai Rupert

Vilniuje veikiantis tarpdisciplininis meno, rezidencijų ir edukacijos centras Rupert ieško motyvuoto praktikanto, norinčio prisijungti prie komandos 2 mėnesių laikotarpiui. Praktikantas turės progą dirbti su alternatyvios edukacijos programa bei papildomai prisidėti prie rezidencijų ir viešosios programų.

PRAKTIKANTO-SAVANORIO DARBO APRAŠYMAS

Alternatyvios edukacijos programa

Praktikantas turės galimybę įgyti patirties prisdedant prie ateinančių metų alternatyvios edukacijos programos sudarymo, susipažinti su meno edukacija ir vadyba.

Į praktikanto pareigas įeina: interviu su menininkais įgyvendinimas, transkribavimas ir konspektavimas, asistavimas Rupert alternatyvios edukacijos kuratoriui ir koordinatoriui, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu ir kita.

Rezidencijų ir viešoji programa

Praktikantas galės įgyti patirties padedant organizuoti meno renginius, susipažinti su menininkų rezidencijos planavimu ir koordinavimu.

Į praktikanto pareigas įeina: darbas su Rupert rezidentais, bibliotekos priežiūra, lokacijos renginiams paieškos, tekstų lietuvių kalba ruošimas ar vertimas, pagalba parodų atidarymuose, asistavimas Rupert viešosios programos kuratoriui ir koordinatoriui, darbas su archyvu ir kita.

Užduotys paskirstomos atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas.

Būtini organizaciniai gebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Microsoft Word bei Excel programomis, komunikacija anglų kalba. Patirtis dirbant su tekstais ir archyvuojant medžiagą bei vietinių dirbtuvių ir meno reikmenų parduotuvių išmanymas – privalumas.

Praktikos pradžia 2021 m. lapkritis.
Praktikos trukmė – 14 val. per savaitę, su galimybe pratęsti praktikos laiką.
Praktikantai turės galimybę susidaryti individualų tvarkaraštį, su galimybe dirbti Rupert ofise (ne karantino metu). Praktikos metu kartais bus galima dirbti ir nuotoliniu būdu. Ši praktika gali būti įskaitoma ir kaip universiteto praktikos dalis.

PARAIŠKOS TEIKIMAS:

Savo paraišką, kurią sudaro apačioje nurodyti elementai, siųskite iki 2021 m. spalio 24 d., penktadienio, el. paštu info@rupert.lt:

-CV;
-Ne daugiau nei 200 žodžių motyvacinį laišką.

Atranka vyks nuotoliniu būdu, su atrinktais kandidatais susisieksime elektroniniu paštu.

Nuotrauka: Rupert asmeninis archyvas