Lars TCF Holdhus ir Martin Kohout – DungeonTT

Rupert maloniai kviečia apsilankyti menininkų Lars TCF Holdhus ir Martin Kohout vienos dienos performatyvioje instaliacijoje DungeonTT. Renginys vyks lapkričio 10 dieną, šeštadienį, nuo 15 iki 21 valandos Rupert galerijoje (Vaidilutės g. 79). Renginys nemokamas ir atviras visuomenei, jo metu bus galima paragauti įvairių arbatos rūšių.

DungeonTT – modulinė performatyvi instaliacija sukurta norvegų muzikanto Lars Holdhus (dar žinomo TCF vardu) ir Berlyne dirbančio bei gyvenančio čekų menininko Martin Kohout (TLTRPreß direktoriaus). Apjungianti garsinę atmosferiką, arbatą ir keramiką, DungeonTT turėtų būti patirta kaip platforma susiejanti japoniškas, kiniškas ir vakarietiškas arbatos ceremonijas. Ši platforma siūlo kažką tarp pokalbio, kasdieniško arbatos puodelio ir neįprasto būdo patirti šį 6000 metų senumo gėrimą.

Martin Kohout yra Berlyne dirbantis ir gyvenantis čekų menininkas ir leidėjas. Jis turi Städelschule (Frankfurtas) magistro laipsnį ir bakalauro laipsnį FAMU kino akademijoje (Praha). Kohout reprezentuoja Exile galerija Vienoje ir Polansky galerija Prahoje. Dažniausiai, jis dirba su video, kinu, instaliacijomis ir objektais sukurtais iš įvairių medžiagų, tarp jų keramika ir audiniai. Jis pristatė savo kūrybą solo ir grupinėse parodose Berlyne, Londone, Briuselyje, Paryžiuje, Prahoje, Varšuvoje, Tokijuje, Pekine, Niujorke ir kitur. 2011 metais Kohout įkūrė TLTRPreß leidyklą, skirtą atrinktiems autoriams ir kaip erdvę pristatyti platų savo tyrimų lauką, sudarant tokias rinktines kaip Sleep Cures Sleepiness (2014) and Linear Manual (2012). Jis taip yra žaidimų knygos Puffy Logic Grip (2017) autorius. Kohout 2017 metais laimėjo prestižinį Jindřich Chalupecký Award prizą, remiantį jaunus Čekijos menininkus. Martin Kohout dėsto Prahos AAAD menų akademijoje, vadovauja fotografijos studijai kartu su menininke Aleksandra Vajd.

Lars TCF Holdhus yra norvegų menininkas, muzikos prodiuseris ir arbatos entuziastas. Savo praktiką siedamas su parodomis ir muzika, Holdhus tyrinėja kodus, kriptografiją, muzikines kompozicijas per vizualines, garsines ir rašytines formas. Paskutiniuose darbuose menininkas nagrinėjo mašinos mokymosi, dirbtinio intelekto (AI), žmogiškos sąveikos klausimus. Jis taip pat dirba kaip muzikos prodiuseris TCF, menininko debiutinės muzikinės kompozicijos išleistos bendradarbiaujant su Berlyno muzikos įrašų kompanija YYAA.

KAIP ATVYKTI IKI RUPERT

Renginio dieną tarp Rupert ir centro kursuos nemokamas autobusas. Autobusas išvyks šeštadienį,14:30 nuo pagrindinio Bernardinų sodo įėjimo (Maironio g.), po renginio autobusas pajudės atgal į centrą 21:00. Rezervuoti vietą autobuse galite atlikę registraciją. Prašome formoje nurodyti kuriam laikui (14:30 ar 21:00) ir krypčiai registruojatės. Vietų skaičius ribotas.

Primename, kad iki Rupert taip pat galima atvykti 15 autobusu, kuris išvyksta iš Tverečiaus stotelės kas valandą ir sustoja Antrojo paplūdimio stotelėje tiesiai priešais Rupert. Tikslus tvarkaraštis čia.

Renginį dalinai remia Lietuvos kultūros taryba.