Mixed Media dirbtuvės su Carl Palm ir Sebastian Rozenberg

Dviejų dienų trukmės kūrybinės dirbtuvės: medžiagos, pasakojimai, ir poezija.

Prašytume dalyvius užsiregistruoti abiem dienom.

Vėliausia registracijos data – balandžio 7: http://bit.ly/1NMwl5p.

Grafikas:

Pirmoji diena (balandžio 8):

Pirmasis susitikimas „Banginyje“ 16 val.
Gėrimai bare nuo 20.00 valandos.

Antroji diena (balandžio 9):

Kūrybinės dirbtuvės Rupert galerijoje (10.00 –13.00 ir 14.30 – 17.30), o taipogi:

Objektas, sumanytas kūrybinių dirbtuvių metu, instaliuojamas galerijoje.
Tęsiame kolektyvinio rašymo dalį Google docs paskyroje.

Kiekvienas dirbtuvių dalyvis bus pakviestas į susitikimą galerijoje, kurioje pristatys rašytinę kalbą akis į akį.

Kalba/pristatymas baigiama savo nuožiūra.

Carl Palm (g. 1980) yra Stokholme gyvenantis menininkas. Jis konstruoja hibridiškus diskursus, susidarančius pokalbių, tarp pliuralinės kilmės objektų, metu. Dėl menininko požiūrio į objektą terminas „mišri technika“ („mixed media“) Palmo kūryboje įgauna apčiuopiamesnę prasmę: jis padeda įvertinti panašumo ir kontrasto santykį ekspozicinėje erdvėje, pakeitimų ir perkėlimų lemiamą nepastovią prekių reikšmę, bei skulptūros atmintį. Artimas animizmui ir žvelgiantis iš post-kuratorystės (post-curatorial) perspektyvų, Palmas skverbiasi į platų skulptūros lauką, tyrinėja objektų, skirtų veikti white-cube erdvėje, vidinį pajėgumą, ir yra ypač jautrus objektų priešistorei.

Neseniai vykusios bei artimiausiu metu įvyksiančios menininko parodos: Time flies like an arrow, fruit flies like a banana (Graikija), Pan Per i Poveri (Italija), GL Strand (Danija), Overgaden (Danija), Parallel Oaxaca (Meksika), Kunsthalle Athena (Graikija), MACBA (Ispanija), TOVES (Danija), Kunsthalle Wien (Austrija), CAC (Lietuva), Center (Vokietija), ARTIUM (Estija), Nosbaum Reding (Liuksemburgas), Komplot (Belgija) Index – The Swedish Contemporary Art Foundation (Švedija), bei IASPIS 12-oje Stambulo bienalėje (Turkija).

Sebastian Rozenberg (g. 1985; Lundas, Švedija) yra Stokholme gyvenantis menininkas. Dažniausiai Rozenbergo meninėje praktikoje tikrasis meno kūrinys yra tekstas arba performansas, tuo tarpu skulptūriniai objektai ar instaliacijos tėra kūrybinio proceso pasekmės arba dekoracijos. Tiek ketinimų, tiek gamybinio rezultato atžvilgiais, menininko darbai demonstruoja rašymo proceso ir jo lūžio taškų aktualumą, bei komplikacijos, kaip produktyvios būsenos, reikšmę. Į šį procesą įtraukiami ir objektai, kurie, rodos, tolsta šokio žingsniu ir neigia tekstualumą. Menininkas neseniai pristatė kūrinius parodose: Guest Projects (Londonas), Life Sport (Atėnai), MACBA (Barselona), Toves (Kopenhaga), IAC (Malmö), Bar Grraowl; Venice-Basel-Berlin.