Parodos „Kiti kambariai“ virtualus leidinys

Mielieji, nors Rupert paroda „Kiti kambariai“ jau užsidarė, labai džiaugiamės pristatydami paskutinę šio projekto dalį – virtualų leidinį, kurį sudaro pokalbiai, įrašai, receptai ir kiti tekstai, parengti parodos dalyvių kartu su jų draugais, kolegomis ir naujaisiais pažįstamais.

Leidinyje pratęsiame parodos metu pradėtus pokalbius, kartu ieškome būdų išreikšti, įvardinti tai, ką sunku nupasakoti žodžiais. Čia sudėti tekstai skiriasi tiek savo prieigomis, tiek turiniu, tačiau juos visus vienija siekis aptarti mūsų privačiuose gyvenimuose, instituciniuose darbuose ir meninėse praktikose egzistuojančias palaikymo struktūras, apmąstyti jų trapumą, ne/matomumą ir veiksmus būtinus joms išsaugoti.

Leidinį nemokamai galite parsisiųsti lietuviškai ir angliškai

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems: Edwardui Thomassonui ir jo draugui Adrianui, Kah‌ ‌Bee‌ ‌Chow‌, ‌Simona‌i ‌Dumitriu‌, Leah’ai Clements, Johannai Hedvai, Renée Akitelek Mboya’i, Herai Chan, Mildai Januševičiūtei, Eglei Trimailovaitei, Joshua Schwebeliui, Ernestai Šimkutei, ir mūsų dizaineriams Taktika Studio.