Paskelbti Rupert rezidentai 2017 m. liepai – gruodžiui

Džiaugiamės galėdami pristatyti 2017 m. liepos – gruodžio mėnesių Rupert rezidencijų programoje dalyvausiančius menininkus, kuratorius ir tyrėjus. Kandidatai buvo atrinkti atviro konkurso ir kvietimo į specialias programas principais. Rezidencijos dalyvius atrinko žiuri, kurią sudarė Rupert direktorė Justė Jonutytė, Latvijos šiuolaikinio meno centro kuratorė Inga Lāce (Ryga), Rupert rezidencijų ir alternatyvios edukacijos kuratorius Adomas Narkevičius bei kim? Šiuolaikinio Meno Centro programos direktorė Zane Onckule, Ryga (Latvija).  Džiaugiamės galėdami pakviesti šiuos rezidentus į Vilnių (abėcėlės tvarka):

Jenni Crain (US), Barbara Cueto (ES/DE), Maurin Dietrich (DE) & Kate Brown (CA/DE), Nicolas Fleming (CA), Nina Fránková (CZ/NL), Dorota Gaweda (PL/CH) & Eglė Kulbokaitė (LT/CH), Johanna Kotlaris (CH/NL), Rachael Melanson (UK), Claire Tolan (USA/DE), Luca Vanello (IT/DE). Rezidencijų programos ir kelionių stipendijos bus paskirstytos pagal dalyvių poreikius ir reikmes.

Mes taip pat labai džiaugiamės galėdami paskelbti Šiaurės-Baltijos šalių kultūros mobilumo stipendijos laimėtojus, atrinktus atviro konkurso ir kvietimo principais. Artimiausiu metu į Rupert atvyks: Ragna Bley (SE/NO), Jussi Koitela (FI/BI), Simon Dybbroe Møller (DK/DE). Menininkė Hanna Järvenpää (FI) taip pat buvo atrinkta į Rupert rezidencijų programą 2017 m. liepos – gruodžio mėnesiams kaip dalis Rupert bendradarbiavimo su TAIKE, Suomijos menų rėmimo centru, remiančiu kultūros mobilumą Suomijos regionuose. 

Taip pat norėtume padėkoti Rupert rezidencijų programos partneriams ir rėmėjams: 

Lietuvos Kultūros Taryba

Lietuvos Kultūros Ministerija

Nordic-Baltic Mobility Programme for Culture

TAIKE (Arts Promotion Centre Finland)

Pakrantė