Post Brothers

Post Brothers yra kritiška įstaiga, kurios narys Matthew Postas yra entuziastas, tekstų tvarkytojas ir (tarpusavyje) priklausomas kuratorius, dažnai dalyvaujantis į menininkus orientuotuose ar bendradarbiavimo projektuose, dirbantis su antrine informacija, susijusia su kultūros produkcija.

Nuo 2016 iki 2019 m. Post Brothers ėjo „Kunstverein München“ kuratoriaus pareigas Vokietijoje, kuravo parodas ir pristatė projektus Lenkijoje, Meksikoje, Kanadoje, Ispanijoje, JAV, Portugalijoje, Danijoje, Graikijoje, Estijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Lietuvoje, Italijoje, Švedijoje, Suomijoje, Belgijoje, Latvijoje, Nyderlanduose ir Kinijoje.

Kelios pastaruoju metu kuruotos parodos – tai Barry Doupe „AMIGA WORKS“ Vilniaus galerijoje „Swallow“, vietinių sukilėlių anarchizmo istorijos įkvėpta paroda „In the beginning was the deed!“ Balstogės „Galeria Arsenał“ Lenkijoje, Lauros Kaminskaitės „Double double“ Vilniaus ŠMC ir vizualinė esė „Mercury“, kuruota kartu su menininku Simonu Dybbroe Mølleriu, skirta Talino „Photomonth 2019“ bienalei. Post Brothers esė ir straipsniai publikuoti daugelyje meno ir kultūros žurnalų, meninių publikacijų bei parodų katalogų. Jis nuolatos prisideda prie parodų savo tekstais ir performansais, skaito paskaitas meno ir edukacijos temomis visoje Europoje. Post Brothers yra sukaupęs daug bendradarbiavimo su Baltijos šalimis patirties, o jo didžiulis mokslinės fantastikos knygų popieriniais viršeliais archyvas „Memoirs Found in a Bathtub or What Entropy Means to Me“ šiuo metu saugomas Šiuolaikinio meno centre (ŠMC) Vilniuje.

Los Andžele gimęs Post Brothers 2006 m. baigė bakalauro studijas Emily Carr meno ir dizaino institute Vankuveryje, Kanadoje, ir  2009 m. kuravimo praktikos magistro studijas Kalifornijos menų koledže San Franciske. Šiuo metu jis gyvena Kolonia Koplany – mažame Lenkijos kaimelyje šalia Balstogės – ir yra Danijos karališkosios dailės akademijos Kopenhagoje docentas.