Rupert AEP│Rieko Whitfield kūrybinės dirbtuvės

#RupertAEP baigiamosios parodos atidaryme dalyvaus ypatinga viešnia – 𝓡𝓲𝓮𝓴𝓸 𝓦𝓱𝓲𝓽𝓯𝓲𝓮𝓵𝓭. Ji ne tik savo pasirodymu pradės vakarą, bet ir surengs kūrybines dirbtuves 𝓢𝓸𝓷𝓰𝔀𝓻𝓲𝓽𝓲𝓷𝓰 𝓢𝓮𝓪𝓷𝓬𝓮.

𝓓𝓪𝓽𝓪: 2023 lapkričio 24 d.
𝓛𝓪𝓲𝓴𝓪𝓼: 13:00 (EET)
𝓥𝓲𝓮𝓽𝓪: Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų kalba. 

! Dėl riboto vietų skaičiaus būtina registracija. Registracijos forma čia.

DAUGIAU APIE KŪRYBINES DIRBTUVES:

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai leisis į kelionę, kurios metu patirs vedamąsias meditacijas, gydymą žemaisiais dažniais ir atliks automatinio rašymo pratimus, skirtus atskleisti giliosios savasties balsą. Dirbtuves vainikuos improvizuoti pasirodymai, kuriu metu bus atliekamos sukurtos dainos ir skaitomi parašyti eilėraščiai, prisidedant prie kolektyvinės atgimimo, įsikūnijimo ir alternatyvios ateities magijos.

DAUGIAU APIE MENININKĘ:

Japonų kilmės amerikietė 𝓡𝓲𝓮𝓴𝓸 𝓦𝓱𝓲𝓽𝓯𝓲𝓮𝓵𝓭 yra vaizduojamojo meno kūrėja ir muzikantė, save vadinanti eksperimentinės popmuzikos ragana. „BBC Sounds“ jos debiutinį minialbumą „Regenesis“ pavadino „baugiai gražiu“, o „Sleek Magazine“ – „vienu metu ir intymiu, ir kolosaliu“. Neseniai baigusi Karališkąjį meno koledžą ir tapusi „Tate“ reziduojančia menininke, Whitfield savo hipnotizuojančiais gyvo garso pasirodymais, derančiais tiek muziejaus, tiek klubo aplinkoje, užsitarnavo kultinės kūrėjos statusą. Jos praktika – tai siekis pasiūlyti strategiją kolektyviniam gijimui ir dvasiniam skleidimuisi.