Ruper virtuali paskaita „Klasių santykiai“

Rupert kviečia į antrąją virtualią paskaitą – „Klasių santykiai“, kurią skaitys Emma Hedditch. Paskaita bus tiesiogiai transliuojama Rupert Facebook paskyroje 19:30, gegužės 5 dieną.

Paskaitos metu E. Hedditch aptars besikeičiančių taupymo ir kredito asociacijų (ROSCAs) bei kooperatyvų palikimą kaip radikalią formą organizacijos, susijusios su turto pasiskirstymu ir apsisprendimu. Hedditch pastaruosius trejus metus dalyvavo organizacijos „Coop Fund“, kurios nariai stengiasi išlaikyti šį palikimą, veikloje. Darbo klasės žmonėms ši organizavimo forma yra būdas sutelkti išteklius, konkurencingomis ir žiauriomis kapitalizmo sąlygomis, su kuriomis susiduriame ir kurių dalis esame. Menininkai kartu su kitais darbininkais gali įsitraukti į šias organizavimo formas savo praktikose.

Paskaita yra šių metų Rupert viešosios programos „Rūpestis ir tarpusavio priklausomybė“ dalis, ji bus tiesiogiai transliuojama Rupert Facebook paskyroje. Paskaitos trukmė 40-60 min, 20 minučių bus skirta jūsų klausimas ir atsakymams, kuriuos galėsite užduoti tiesioginės transliacijos komentarų sekcijoje. Paskaita vyks anglų kalba.

Emma Hedditch kuria meną ir gyvena Niujorke. Jų darbuose tyrinėjamos kasdienybės praktikos, metarialumas, žinių, kaip politinių veiksnių sklaida.

Jie yra „Cinenova darbo grupės “ (1999- dabar), Kopenhagos laisvojo universiteto (2001–2008 m.), „No Total“ (2012 – 2017 m.) ir „Coop Fund“ (2018 m. – dabar) narė. Žymiausios parodos ir projektai: „+49 30 243459-53“, KW Šiuolaikinio meno institute (2019 m.), „Finesse“, Wallach meno galerijoje (2017 m.), „Claim a hand in the field that makes this form foam“, Outpost (2016). Jos video kūriniai pristatyti Oberhauzeno kino festivalyje, The Elizabeth Foundation, Gėtės institute, MACBA, Galeria Macchina, Menininkų erdvėje ir Haus der Kunst. Hedditch dėsto video ir postprodukciją Staten Island koledže ir Cooper Union.

Rupert veiklą remia Lietuvos kultūros taryba.