Rupert jubiliejinio leidinio pristatymas

Vasario 28 d., ketvirtadienį nuo 19 iki 21 val. maloniai kviečiame į naujo Rupert leidinio pristatymą, kuris vyks bare Paviljonas (Pylimo g. 21B). Skaitymai ir pasirodymai prasidės 19:30 val.

Prasidėjęs pilotine programa 2012 m., Rupert centras naujame pastate Valakampiuose įsikūrė 2013 m. ir pradėjo funkcionuoti kaip šiuolaikinio meno laboratorija bei meno rezidencija, skatinanti mainus tarp vietinių ir tarptautinių meno lauko dalyvių. Naujas leidinys skirtas pažymėti penkerius nepaprastus renginių, parodų, dirbtuvių ir reziduojančių menininkų pripildytus Rupert gyvavimo metus. Per šį laikotarpį Rupert subūrė gausią, po visą pasaulį pasklidusią, meno bendruomenę ir tapo tarptautiniu mastu pripažintu rezidencijų, meno ir alternatyvios edukacijos centru.  

Pristatymo metu turėsite progą pavartyti patį leidinį, susitikti ir pasiklausyti prie jo prisidėjusių autorių ir menininkų bei Rupert komandos. Vakaro eigoje trumpais pristatymais ir skaitymais įstos savo tekstais ir darbais publikaciją papildę Lina Lapelytė, Robertas Narkus, Vytenis Burokas, Valentinas Klimašauskas, GIRLISONFIRE, Julijonas Urbonas, Žygimantas Kudirka ir daugiau. Kviečiame susitikti ir švęsti kartu!

Iki pasimatymo Paviljone.

Rupert veiklą ir katalogo leidybą dalinai remia Lietuvos kultūros taryba.