Rupert kviečia prie komandos prisijungti praktikantus!

Vilniuje veikiantis tarpdisciplininis meno, rezidencijų ir edukacijos centras Rupert ieško motyvuotų praktikantų/praktikančių, norinčių prisijungti prie komandos 2-4 mėnesių laikotarpiui. 

1 POZICIJA: ALTERNATYVIOS EDUKACIJOS PROGRAMOS PRAKTIKANTAS (-Ė)-SAVANORIS(-Ė)

Alternatyvios edukacijos programos akimirka, „Tech Arts“ galerija 2021, Violetta Pilecka

Praktikantas(-ė) turės galimybę įgyti patirties padedant atlikti alternatyvios edukacijos programos tyrimą, susipažinti su meno edukacija, meno koordinavimu ir vadyba.

Į praktikanto(-ės) pareigas įeis: interviu su menininkais įgyvendinimas, transkribavimas ir konspektavimas, asistavimas Rupert Alternatyvios edukacijos kuratoriui ir koordinatoriui, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu. Užduotys paskirstomos atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas. Būtini organizaciniai gebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Microsoft Word bei Excel programomis. Patirtis atliekant interviu, transkribuojant ir archyvuojant medžiagą – privalumas.

 2  POZICIJA: RUPERT REZIDENCIJŲ PROGRAMOS PRAKTIKANTAS(-Ė)-SAVANORIS(-Ė)

Howard Melnyczuk peržiūra „Aštuoniolika juodų kačių“, „Tech Arts“ galerija 2021, Linas Mažonas

Praktikantas (-ė)  turės galimybę įgauti patirties padedant organizuoti meno renginius, susipažinti su menininkų rezidencijos planavimu ir koordinavimu.

Į praktikanto(-ės) pareigas įeis: pagalba koordinuojant ir organizuojant rezidencijų Open Call, darbas su Rupert rezidentais, institucijos dokumentų archyvavimas, skaityklos priežiūra. Užduotys paskirstomos atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas. Būtini organizaciniai gebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Microsoft Word bei Excel programomis, komunikacija anglų kalba.

Siūlomi praktikos atlikimo laikai (galima derinti pagal individualius poreikius ir galimybes):

      1 periodas: 2022 m. gegužė- rugpjūtis
      2 periodas  2022 m. rugsėjis- gruodis

Aplikuodami, galite nurodyti, kuris praktikos atlikimo periodas jus domina labiausiai. Praktikos trukmė – ne mažiau 14 val. per savaitę, su galimybe pratęsti praktikos laiką.

Praktikantai turės galimybę susidaryti individualų tvarkaraštį. Praktika atliekama, sutartomis valandomis atvykstant į Rupert ofisą.

Praktikantams apmokami pietūs ir Vilniaus viešojo transporto bilietai praktikos dienomis. Šios praktikos gali būti įskaitomos ir kaip universiteto praktikos dalis.

Savo CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite iki 2022 m. gegužės 15 d., sekmadienio vidurnakčio, el. paštu info@rupert.lt. Motyvaciniame laiške nurodykite kurią (alternatyvios edukacijos programos ar rezidencijų) praktikanto/ės poziciją norėtumėte užimti. Atranka vyks nuotoliniu būdu, su atrinktais kandidatais susisieksime el. paštu.