Rupert rezidencijos: Howard Melnyczuk „Aštuoniolika juodų kačių“

Rupert kviečia į rezidento Howard Melnyczuk darbų serijos Aštuoniolika juodų kačių (angl. Eighteen Black Cats) peržiūrą, kuri vyks balandžio 23-25 dienomis, TechArts galerijoje, Vaidilutės gatvė 79, Vilnius (paroda bus atvira lankytojams nurodytomis dienomis nuo 14 iki 18 val. Užsiregistravus iš anksto).*

Registracija

Facebook renginys

Šį peržiūra yra proga susipažinti su vienu iš naujausių menininko projektų, plėtojamų rezidencijos Rupert metu. Pasitelkdamas interneto technologijas, mašininį intelektą ir okultizmą menininkas analizuoja alternatyvias visuomenės formas vėlyvojo kapitalizmo sąlygomis. Projekte okultizmas traktuojamas kaip nematomų jėgų, nesankcionuotos veiklos, oficialiai nepripažįstamų galių epicentras, liaudies praktikos, ritualinė magija, radikalūs kitoniškumo veiksmai.

Howard Melnyczuk (Jungtinė Karalystė) yra menininkas, tyrinėjantis technologijas kaip vietą, kurioje kuriamos ir yra išsaugomos sociopolitinės struktūros. Remiantis patirtimi sukaupta fotografijos ir filmų srityse, jo praktika apjungia multimedijos skaičiavimus, mašinų mokymąsi bei programinę įrangą kaip meną.

Daugiau apie menininką

*Lankytojų prašome laikytis visų Lietuvos Respublikos nustatytų saugumo reikalavimų pandemijos metu ir užpildyti registracijos formą.

Tech Arts gallerija, Vaidilutės g. 79, Vilnius

Rupert veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Dėjokame: Nacionalinė dailės galerija, Gluk Media, Autarkia