Rupert skaitymai #11 Hidokapsulės.meilė: Cypher

Rupert tęsia kasmėnesinius skaitymus! Kovo 25 d., 18 val., Zoom platformoje vyks Rupert skaitymai Hidokapsulės.meilė: Cypher su Dina El Kaisy Friemuth!

Registracijos nuoroda: bit.ly/RupertReadingSessions

Facebook renginys

Į šią skaitymo sesiją registruotis gali daugiausiai 25 žmonės. Zoom nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams el. paštu. 

FCNN (Feminist Collective with no name) ir D.N.A narė Dina El Kaisy Friemuth, ves 1 val. trukmės skaitymo sesiją. Hidokapsulės.meilė: Cypher metu nagrinėsime naujausią kolektyvo darbą. Tekstas bus skaitomas renginio metu

D.N.A. bendrai veiklai suvedė FCNN narius Anitą Beikpour ir Diną El Kaisy Friemuth su atlikėja ir muzikos prodiusere Neda Sanai. Kartu jie pradėjo naują projektą Hidokapsulės.meilė, kuriame kuriama skaitmeninė ir fizinė erdvė. Šis projektas veikia kaip ekofeministinis organizmas, jungiantis skirtingus pokalbius ir bendradarbiavimo formas apie krizės metu susidariusią ekologinę laiko erdvę. Priešindamasis atmetimo, tokenizavimo (angl. tokenisation) ir kėsinimosi imperatyvams, projektas prisiima  atsakomybę ir sukuria bendruomeninį įgalinimą (angl. communal agency). Tokius būdų kolektyvas yra feministinė strategija, kuri panaikina vienatinio menininko modelį, kaip galutinį meno prekių gamintoją. Hidokapsulės.meilė buvo sukurta bendradarbiaujant su 11-ąja Berlyno bienale 2020 m., Kurią kuravo Maria Berrios, Renata Cervetto, Lisette Lagnado ir Agustín Pérez Rubio. Projektas vyksta nuolat ir nuolat keičiasi.

www.hydrocapsules.love

www.fcnnnews.love 

https://www.instagram.com/nedalot/?hl=de

https://www.instagram.com/fcnn__/?hl=de

Teksto autorius Amelia Bande, redaguota  D.N.A