Rupert skaitymai #15 Sholto Dobie: įsitvirtinęs spektaklis

Rupert tęsia kasmėnesinius skaitymus! Šį kartą tradiciniams skaitymams siūlome alternatyvą.

Vaskiai vasaros saulei šviečiant į ekraną, o pirštams slystant nuo klaviatūros norime pakviesti išeiti į lauką ir klausytis garsų kartu su Sholto Dobie. Juk norėdami pajusti pasaulio magiją turime išmokti klausytis. 

Skaitymai vyks liepos 30 d., 18 val.

Registracija iki liepos 29 dienos!

KAIP VISKAS VYKS:

-Registruoti dalyviai sesijos dieną gaus Sholto Dobie paruoštą garso takelį ir tekstą.

-Klausysime ir skaitysime. Skirtingose erdvėse, savarankiškai arba drauge su kitais. Be Zoom’ų, be ekranų. 

APIE SESIJĄ

Kelionė per akustinius vaizdus, prisiminimus, esė ir fantazijas. Skaitymas įgaus pinklaus mišinio iš persidengiančių garso kūrinių formą, kurie gimsta iš asmeninių draugystės, tapatybės, paveldo, gyvenamųjų ir darbo patalpų, kaimynystės bei krašto terpių.

BIO

Sholto Dobie (g. 1991) gimė Edinburge ir gyvena Vilniuje. Jis dirba su garsu, muzika, performansais, taip pat organizuoja renginius bei parodas kaip Muckle Mouth. Naujausi audio darbai: Dilo (Mappa, 2021 su Lucia Nimcova) bei Nevery (Thanet Tape Centre 2020). 

Jis bendradarbiavo su menininkais ir muzikos kūrėjais tokiais kaip: Shakeeb Abu Hamdan, Mark Harwood, Lucia Nimcova, Lia Mazzari ir Tom White. Jis buvo 8-osios Rupert alternatyvios edukacijos programos dalyviu, Vilnius (2020) bei atliko meninę rezidenciją Scottish Sculpture Workshop, Aberdynšyras (2018), CNEAI, Paryžius (2018) ir CCA, Glazgas (2017). Jis koncertavo tarptautiniu mastu, įskaitant Jauna Muzika Festival, Cafe OTO, Counterflows Festival and Glasgow International.