Rupert skaitymai #10 Psichodelinė hidrologija

Rupert tęsia kasmėnesinius skaitymus! Vasario 26 d., 18 val., Zoom platformoje vyks Rupert skaitymai „ Psichodelinė hidrologija “ su Lucy A. Sames!

Registracijos nuoroda: bit.ly/reading_sessions_registration

Facebook renginys

Į šią skaitymo sesiją registruotis gali daugiausiai 25 žmonės. Tekstų ištraukos ir Zoom nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams el. paštu.

Šie skaitymai yra kvietimas spekuliuoti apie galimą feministinį ir posthumanistinį „perteklinės“ kalbos atsiėmimą, kurį nagrinėsime per takumo (angl. fluidity), porumo (angl. porosity) ir vadinamųjų „pakitusių sąmonės būsenų“ idėjas. Mes apsvarstysime takumo, kaip psichinės būsenos ir potencialaus medžiagiškumo reikšmę raganavimui, magijai ir psichodelikai bei jų priešpriešą patriarchaliniam ir technokratiniam valdymui. 

Sesijos raktažodžiai: prisotinti kūnai, akytos ribos, šventieji šuliniai ir gydomieji vandenys, takios sąmonės būsenos, plūduriavimas pasroviui, šlapioji magija.

Lucy A. Sames yra kuratorė ir tyrėja, gyvenanti ir dirbanti Velso slėniuose. Ji yra Northumbria universiteto (Newcastle) meno katedros kuratorinės praktikos doktorantė, taip pat Londono universiteto UWE Bristolio ir Goldsmiths vizualiųjų kultūrų ir Worcesterio universiteto meno ir psichologijos asociuota dėstytoja. Lucy taip pat yra Wet Rest bei Liquidity Cohort at MAR skuratorė ir viena įkūrėjų, Goldsmiths narė, Res bendra-direktorė ir bendra-kuratorė ir Londono universiteto koledžo (UCL) Antropologijos katedros ir Slade’o meno mokyklos socialinės morfologijos tyrimų skyriaus narė.

Rupert veiklas remia Lietuvos kultūros taryba