Rupert skaitymai (klausymai) #16 Judith Hamann: Kelios nuogirdos apie anekdotinę muziką

Rupert tęsia kasmėnesinių skaitymų sesijas! Šį kartą siūlome alternatyvą tradiciniams skaitymams ir kviečiame klausytis.

Visiems užsiregistravusiems dalyviams spalio 8 dieną išsiųsime Judith Hamann paruoštą skaitymo ir klausymo medžiagą. Registracija vyksta iki spalio 7 d.

NORĖDAMI UŽSIREGISTRUOTI, SPAUSKITE ČIA

KAIP VISKAS VYKS:

– Dalyviai po registracijos gaus Judith Hamann paruoštą garso takelį ir tekstą;
– Klausysime ir skaitysime skirtingose erdvėse, savarankiškai arba drauge su kitais. Skaitymo ir klausymo medžiaga skirta dalintis žiniomis, vesti ir būti vedama. 

APIE SESIJĄ

2021 m. rugpjūtį Rupert rezidavusi Judith Hamann pristato surinktų kompozicijų ir natų skaitymo/klausymo sesiją apmąstančią garso įrašymą kaip galimą kompozicinį paviršių, besiskleidžiantį kasdieniškame, buitiniame ir mėgėjiškame pasauliuose. Atsispiriant nuo prancūzų kompozitoriaus Luc Ferrari „anekdotinės muzikos“ idėjos, kuri tam tikra prasme tapo garso istorijos ir kanono išnaša, šios skaitymo/klausymo sesijos metu bandysime pažvelgti į garso įrašą, kaip į performatyvią biografiją, fikciją, naujakurio-kolonialisto klausymo poziciją ar intymią įrašytojo/įrašo būseną.